logo
ja

Gainward GeForce GT 520 1GB GDDR3 GT520-1024-DVI-HDMI

02.07.2011. @ 15:13   #Komentar #Grafička karta #Gainward

kakva je ova graficka za igre

1 komentar

ja
30.07.2011. @ 14:01 #0633a9e9

za : css, hitman2, max payne, nfs underground i tako te starije koje nisu zahtevne je ekstra. a sto se tice novih naslova, moze da ih pokrene ali nije to to, ne moze da pokaze sve detalje i ne moze da izvuce tecan gameplay. losija je i od gt 430 pa cak i od nekih gt 220 a sa druge strane ok kupovina za 3.600 dinara

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan