logo
codefxx

Gainward GeForce GTS 250 512MB GDDR3 GTS250-512-HDMI-DVI

03.10.2009. @ 18:53   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Za ove novce karta je zver! +:Brzina,Cena,Sve -:Montiranje grafe, i podesavanje.

16 komentara

nenad
23.10.2009. @ 21:02 #7c519c47

Kartica je fenomenalna.kada igrate neku zahtevniju igru npr ( crysis ) ventilator pocinje da bruji i kao da se ukjlucuje neka turbina i tada kartica razvaljuje sve pred sobom.osecaj je fenomenalan.

Bosko
22.01.2010. @ 00:30 #1b567610

ocu da je uzmem pa me zanima koliko mi napajanje treba za nju!!!! athlon x2 3600+,2xhdd,jedna optika,gigabyte ploca,7 kulera,4neonke! sad imam napajanje od 450w sa grafickom gt220...napajanje je doslo uz kuciste microlab!

Dragan
22.01.2010. @ 11:09 #cac8c030

Ova grafika nije veliki potrošač, takko da ne bi trebao da imaš problema ni sa 450W.

marko
30.01.2010. @ 15:59 #59086400

imam ovu karticu vec tri meseca i sve nove igre pustam u fulu bez problema asasin cread 2 pici u fulu bez seckanja prezadovoljan sam za te pare nema bolje

dacha
13.02.2010. @ 12:37 #3dbc72c6

meni radi na 400w thermaltake, a uz to imam phenom II 545 na 3000Mhz i 2x2GB hiper x memorije dva HDD-a i 1 opticki i na kucistu imam ukupno 6 kulera da neracunam onaj sa procesora i grafike i napajanja TOLIKO od mene +:odlica gragika za te pare -:nema za sad

PERA
08.04.2010. @ 16:51 #f8cb21ca

Graficka je zver birao sam izmedju nje ili ati 4870 isto geinward sa 1gddr5 ali verujte mi da se neisplati dati za te pare jer ova nvidia 250 radi isto sto i ati ali za manje pare a ako se odlucite da date tolke pare onda moja preporuka vam je bolje dodajte jos 2 do 3.000 din i kupite od ovih novijih kao naprimer 5770 ali za sada nema potrebe da bacate tolke pare ova NVIDIA JE ZVER I STO JE JOS DOBRO SVE RADI U FULU SVE PREPORUKE NECE TE SE POKAJATI.... +:Sve super -:za sada nista

Ivan
24.04.2010. @ 12:42 #73db79f2

Da li na ovoj konfiguraciji moze ok da sljaka ova graficka AMD Athlon 64 3500+ 2.2GHz Box 90nm AM2, 2GB Rama, i CODEGEN 400w napajanje....Hvala

filip
22.05.2010. @ 10:06 #5a1cc82e

opusteno, samo ja bih ti preporucio da kupis neky ATI zbog DrectX11... da budes miran par godina :P

Deki
12.06.2010. @ 17:27 #3254524f

Moze li neko ko igra na full hd da mi kaze koliko ima fps na igrama Assassins Creed 2, Just Cause 2, Prototype, Batman AA...na high podesavanjima!?

Salle
20.08.2010. @ 19:54 #ccb46dc4

ova kartica jeste veliki potrosac punih 150W sigurno se i greje kao luda...

Ja
09.10.2010. @ 02:01 #97d9a0dc

Imam isto gainward 3870 i onda sam kupio ovu posto po testovima na sajtovima bi trebalo da je brza medjutim kod mene se pokazala sporijom neki procenat pa sam je prodao i prosledio dalje a kupio 4870 +:Jeftino -:NIsta posebno

Eldar
17.10.2010. @ 20:08 #1978d68b

Jeli za ovu graf treba 2x6 conector ili 1 ??

Maki
16.11.2010. @ 13:01 #dfa54bcd

Ova ili Spahire 5670 1gb ,znaci nista dodavanje 20/30/40e za drugu kao bolju, konkretno koja je bolja od ove dve kartice ? Hvala

Ljuba
16.11.2010. @ 16:08 #bdef76df

Ova je bolja primetno od 5670, ali se zato mnogo greje i bučna je i mislim da je reparirana. Pročitao sam tvoj komentar :) , ali ipak iskreno preporučujem 5750, GTS 450 ili 5770, strpi se još malo skupi još neki evro, bićeš mnogo zadovoljniji. +:Za Makia

Mirsad
24.07.2012. @ 17:57 #4fb43462

Ja imam ovu karticu i mogu vam reci da sve igrice przi u fullu bez seckanja,ko kaze da ova kartica ne vuce mnogo struje taj laze.za nju je potrebno 500w kvalitetnog napajanja da bi sve picilo glatko,trazi 2x6 pin napajanje.meni je kinez crkao posle 5 min igranja battlefield 3 na ovoj kartici i nebi je preporucio onome ko ima slabo napajanje. +:Sve najbolje

djomla
01.10.2013. @ 23:06 #025c93c5

Grafa krca,sljaka sve bez seckanja,sta reci zlo! +:ne cuje se u radu ali bukvalno se ne cuje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan