logo
qq

Gainward GeForce GTX 285 2GB GDDR3 GTX285-2048-TV-DD

22.02.2011. @ 19:47   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Ma po meni ovo je super kupovina, cak i sa godinu dana garancije. Uostalom, nova arhitektura se pojavljuje svakih 6 meseci tako da ni garancija od 3 godine ne znaci mnogo. A pogotovu ne u zemlji Srbiji.

5 komentara

Dee
24.02.2011. @ 08:46 #59400a68

GTX 285 2gb za ove pare dobra kupovina... ali ovo su reparirane kartice,ja sam moju narucio pre nedelju dana i stigla mi je neispravna!Sad moram da se zezam i da saljem nazad na reklamaciju i da cekam da se smisle da mi posalju drugu a integrisanu graficku naravno nemam i sad ko zna koliko dugo necu moci koristiti racunar.Kupiti ili ne?kako hocete po meni ovo je kao lutrija :) +:super kartica -:ukoliko bi radila

qq
27.02.2011. @ 19:45 #60aaffa8

pa da, to stoji. zato lepo odneses kuciste u prodavnicu, kazes dajte da vidimo hoce li raditi, zabodes i ukljucis neki bezobrazan gpu test (naravno pre toga sveze instaliran sistem bez drajvera za grafiku) pa ce da se pokaze kako je zaista. Ako radi, za ove pare je neverovatno dobra kupovina. Ako ne... onda trazis drugu dok ne naidje ona koja radi ;)

Fikilip
14.04.2011. @ 11:13 #f7accb61

Imam dosta iskustva sa repariranim konponentama, u americi sam uzeo i SONY LED TV i DEll lap top, oni za takve proizvode kazu da su Refurbished, to ne mora samo da znaci da su ti proizvodi Reperirani, vec i da ih je neko, kupio probao i vratio jer mu se isti nije dopao iz nekog mozda potpuno bizarnog razloga, recimo zbog zvuka ili grejanja itd..... Ovde sam kupio 4 reparirane graficke i rade vishe od godinu dana bez problema, mislim da je ova gtx285 2gb dobra kupovina, jer se desi i da kupite novu graficku ili bilo koju konponentu unapred pokvarenu, ali zato je tu garancija, a ako se ne pokvari za 6-7 meseci nece se ni pokvariti..... +:Super cena

Dimke
29.04.2011. @ 15:45 #2b726a9d

ko neplati na Drini plati na Cupriji, meni se to isto desilo sa gtx 260 kartom i to posle mesec dana rada jeste da sam je malko testirao i OC, kad sam preso na XFX gtx 260 NEBO i zemlja sad imam 2 u sli rasturaju sve na max tako da Gainward treba posiroko obilaziti to vazi i za ove najnovije jedostavno su KRS!

Vlado nk
12.05.2011. @ 22:54 #bbbc7493

Tako malo fali da bude Najj!Sacekajmo da padnu cijene!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan