logo
Nemanja

Gainward GeForce GTX 460 1GB GDDR5

20.01.2012. @ 15:49   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Da li je ovo normalna kartica ili neka reparirana? Ako je sve ok, ovo je odlična cena. +:dobra cena

15 komentara

Darko
20.01.2012. @ 15:50 #13649abd

Ako je garancija 2 godine, onda je reparirana, ovaj 90% reparirana.

mod
25.01.2012. @ 15:53 #45b21c05

evo uzeo u atomu gtx 460 768mb repariranu i sve igram bez lagova na full hd na maxx uz i5 2500k...kartica se ne cuje vent radi na 40% stalno i grafa nikad nije presla 50stepeni u full loudu,u idle 30stepeni.povezana na lcd tv sa hdmi kablom,garancija godinu dana. +:reparirana ali zver -:lupaju ljudi reparirana crci ce i grejace se

baki
31.01.2012. @ 00:51 #2cc770a3

reparirana je 100% a reparirane kartice su vracene kartice koje su bile pod garancijom i u 90% slucajeva je bio kvar u kuleru znaci to je... +:odlicna cena

Ekof
11.02.2012. @ 12:50 #cbe29d51

Reparirane imaju -R na kraju oznake i mora da se naglasi da je reparirana. Ja sam kupio Gainward pre donošenja novog zakona i dobio sam dve godine garancija. +:Ne znaci da je reparirana -:ako ima samo 2 godine garancije

milan
15.03.2012. @ 18:21 #3b735820

ako ima 2god garanciju nije reparirana moja jeste ima 1god garanciju... neznam sta da kazem odlicna je iako je reparirana sve picim na maxx oc sam je core 900mhz,shader 1800,memori 1800mhz i radi stabilno maxx 68stepeni kuler radi na 55%...kad zamenim kuler probacu jos vise da je oc...a da nemojte menjati voltazu posto to ne podnosi bas najbolje,zagreje se i zamrzne sliku... +:imam model sa 768mb repariran -:vent je bucan prekio 60posto

Ljuba
16.03.2012. @ 14:11 #3dd6db19

Od novog zakona o tehničkim uređajima sa minimum 2 godine garancije, reparirane kartice takođe imaju 2 godine garancije.

milan
16.03.2012. @ 19:29 #961ca4aa

pa jbg ja sam uzeo pre otprilike 2 meseca i dobi samo 12meseci garanciju :( u etron-u? ali vredi platio sam je 80e ali je extra....

marko
07.06.2012. @ 14:46 #111e1d29

ja sam uzeo refubrished verziju, al' od 2 gb i gs verzijy i za sada sam prezadovoljan kako radi. koristim je i na Win7 i na Hackintoshu i pokazuje odlicne performanse kako u igrama tako i u obicnom radu. nemojte se plasiti ako je refubrished verzija jer to nisu ovi nasi papani dirali nego proizvodjac direktno. ja imam ipod refubrished koji koristim vec 4god. i nikad mi se nije zabagovao... +:odlicne performanse, ventilator se cuje teko posle 60% (2god. garanicije) -:za sada nema

VladA
10.09.2012. @ 11:31 #a9a800c1

Riknula -:Posle 6 messeci crkla

Zika
25.10.2013. @ 17:58 #136cfdc8

Bf4 ladno i bez suza na haigh 25-50 slicica, ja tu nebi nista diro, evo sad ce 4-vrta godina jako dobra investicija za mene, nisam je klokovao nema potrebe uz afterburner 2.3.1 lepo sljaka, cisto sam probao demo bf4 da vidim jel je zrelo za nesto novo ali neka radi dok radi, kad zvekne onda ce da padne neka 7xxx serija a dotle ce mozda da bude i 9xxx serija haha. Dobri su ovi gainward +:Gura i dalje i bolje

Muky
04.01.2014. @ 17:01 #38d0821a

Imam vec 2 godine Gainward GTX 460 GS 1GB sa oznakom R i dobio sam garanciju samo 12 meseci. Recimo da mi radi svo vreme klokovana na CPU: 800Mhz , Memory: 2000Mhz i sa temperaturom se penje od 80 do 90C kada je maximalno opterecena. Vrishti jadna ali radi kao da su je rusi pravili. :) Terao sam klokove gde je komp bagovao,gasio se,restartovao... Ma radi cudo,nikako da crkne. PS Napajanje mi je LC Power 600W placeno 4700din, dok mi je maticna ploca standardnog kvaliteta u rangu od 50 do 70eur. +:Neunishtiva -:Ne zalim se

Nikola
31.05.2014. @ 20:37 #aecfa2a3

Da li ova graficka moze na maticnu plocu K9N Neo V3?

stanislav
04.03.2015. @ 12:35 #b3e9563c

mozes da je stavis na msi k9n neo v3 ali i najaci procesor na toj maticnoj (AMD Atnlon 6000+) nema sanse da je isprati u igre jer taj procesor je veoma star jedno 6-7 god,ako traizs grafu uzmi neku stariju grafu npr. 8800 gt gtx,9800 gt gts ,4470itd.... za ovu grafu koju trazis treba ti nova konf tj noviji procesor da je isprati :) +:nikola -:nikola

ispravka nikole
08.03.2015. @ 08:46 #80a81e1e

Najjaci procesor je iz te serije amd athlon 6400+ black edition . +:ispravka nikole -:ispravka nikole

ispravka nikole
08.03.2015. @ 08:46 #f88bc477

Najjaci procesor je iz te serije amd athlon 6400+ black edition . +:ispravka nikole -:ispravka nikole

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan