logo
Marco

Gainward Radeon HD 4850 512MB GDDR3 HD4850-512-TV-DD

26.07.2008. @ 10:43   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Memorija radi na 2*993MHz, izracunajte sami... Gde su ostale ATI kartice 48x0 serije? -:dajte sliku, prave informacije i ostale modele

7 komentara

Vlada
05.11.2008. @ 22:16 #6e64a7be

Interfejs 128bit ?? zar nije 256... DirectX 10.1 memorija 2*993 ... +:Dosta proizvoda -:Netacni podaci

zeka
11.02.2009. @ 15:03 #da5fb229

Promenio sam hladjenje dao jos 2000din i 17000 3DMARK06 sa sa OC Q6600. -:opasno se greje

goxy
05.03.2009. @ 17:05 #d1fc982a

Nisam imao goru karticu od ove. Stara 10 dana, malo malo pa zakuca,razne anomalije po ekranu, a o igrama necu ni da pricam. Od prvog dana zelene linije po sred ekrana, moram da je menjam i to vec sutra.P.S.*Gainward HD 4850 512MB Golden Sample (GS) - neispravna serija karti koje su proizvedene do 18. septembra sa bakarnim hladnjakom moguce je zameniti novim sa niklovanim hladnjakom, a ja bas imam bakarni hladnjak

wulle
08.04.2009. @ 08:50 #9cc645b4

Graficka je extra ja igran Crysis very high na 22" i odlicno se pokazala... Jel neko zna gde se u BG moze promeniti hladjenje na njoj? +:Zver za te pare -:Mnogo se greje

eee
05.10.2009. @ 18:09 #026fbf3a

cek cek ...wule ,odakle si ? jesi kupio karticu u bg i po kojoj ceni ? i zasto menjas hladjenje ?

Ivan
16.10.2009. @ 15:33 #fb7f9592

Inace crkla posle dve nedelje sa minimalnim igranjem igrica, neke kockice se pojavile na ekranu i GPU se svaki cas resetovao, dok na kraju operativni sistem XP pro nije blokirao, pa restart i opet isto. +:ne greje se, oko 50 sa GRID-om -:bucna i na leru

Dusan
15.04.2010. @ 16:03 #a43b63d1

graficku sam uzeo pre skoro godinu dana i radi besprekorno,otvara sve najnovije igrice i to u full-u.modern warfare 2 radi bez seckanaj na maximum.cekam splinter cell - conviction da vidimo kako ce da se pokaze :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan