Memorija radi na 2*993MHz, izracunajte sami... Gde su ostale ATI kartice 48x0 serije? -:dajte sliku, prave informacije i ostale modele
Interfejs 128bit ?? zar nije 256... DirectX 10.1 memorija 2*993 ... +:Dosta proizvoda -:Netacni podaci
Promenio sam hladjenje dao jos 2000din i 17000 3DMARK06 sa sa OC Q6600. -:opasno se greje
Nisam imao goru karticu od ove. Stara 10 dana, malo malo pa zakuca,razne anomalije po ekranu, a o igrama necu ni da pricam. Od prvog dana zelene linije po sred ekrana, moram da je menjam i to vec sutra.P.S.*Gainward HD 4850 512MB Golden Sample (GS) - neispravna serija karti koje su proizvedene do 18. septembra sa bakarnim hladnjakom moguce je zameniti novim sa niklovanim hladnjakom, a ja bas imam bakarni hladnjak
Graficka je extra ja igran Crysis very high na 22" i odlicno se pokazala... Jel neko zna gde se u BG moze promeniti hladjenje na njoj? +:Zver za te pare -:Mnogo se greje
cek cek ...wule ,odakle si ? jesi kupio karticu u bg i po kojoj ceni ? i zasto menjas hladjenje ?
Inace crkla posle dve nedelje sa minimalnim igranjem igrica, neke kockice se pojavile na ekranu i GPU se svaki cas resetovao, dok na kraju operativni sistem XP pro nije blokirao, pa restart i opet isto. +:ne greje se, oko 50 sa GRID-om -:bucna i na leru
graficku sam uzeo pre skoro godinu dana i radi besprekorno,otvara sve najnovije igrice i to u full-u.modern warfare 2 radi bez seckanaj na maximum.cekam splinter cell - conviction da vidimo kako ce da se pokaze :)