logo
Redakcija

Gasi se sigurnosni notifikacioni centar

30.06.2014. @ 10:30   #Novost

Microsoft je u petak najavio da će ugasiti svoj email notifikacioni servis za sigurnosna upozorenja naredne nedelje, obavestivši IT i sigurnosne administratore da bi trebali umesto ovog servisa da se prijave na RSS feed-ove kompanije. Poruka je poslata svima koji su se ikada odlučili da primaju mail obaveštenja o novim sigurnosnim savetima. Microsoft navodi da od 1. jula usled promene vladine politike koja se odnosi na osiguranje automatskih elektronskih poruka, kompanija je suspendovala upotrebu email notifikacija. Ove mailing liste su počele da se pojavljuju 2002. godine, godinu dana pre nego što je Microsoft uveo instituciju „Patch Tuesday“.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan