Gecube je prikazao proizvod za koji tvrdi da je najbrža AGP ploča do danas, GC-HX 195XTGA3-D3. Ova kartica je zasnovana na R580+ GPU, koji je još poznat i pod imenom Radeon X1950XT. Međutim, radni takt GPU je promenjen sa osnovnih 625MHz na 648MHz, osnovno podešavanje radnog takta X1950XTX. Tu je i podrška za ATI Overdrive a ova opcija u Catalyst driver-u će povećati brzinu radnog takta na 675MHz. Kartica nema 512MB GDDR4, memorije kao X1950XTX već samo 256MB GDDR3 memorije. Kao završnu reč, menadžer proizvodnje Jeff Fu, izjavio je da ova kompanija neće napustiti AGP korisnike te će ponuditi DirectX 10 karcie bazirane na RV610 i RV630 čipovima.