Kompanija GeCube na Computex događaju ima da prikaže širok opseg proizvoda koji se kreće od dual grafičkih procesora do AGP kartica. Jedan od zanimljivijih modela je dual 2600 kartica. Tehnički u pitanju su dva 2600 dela koji rade na radnom taktu 800/1000MHz kada su u pitanju jezgro/memorija i koristi DDR2 memoriju. Za ovu karticu je zanimljivo što je ATI u 2400 i 2600 serije ugrađivao čipove vrlo male potrošnje energije, pa tako kompletna kartica sa masivnim hladnjakom, i svim ostalim troši svega 150W energije, što je duplo manje od pojedinačne 2900XT. Kartica poseduje 4DVI izlaza, zvučnu i video akceleraciju i sve uobičejene detalje.