logo
Petar T.

GEIL 1GB 667MHz DDR2

08.07.2007. @ 23:36   #Komentar #RAM memorija #GEIL

radi perfektno nemam zamerke,moja topla preporuka....Mnogi misle da je kingstone najbolja memorija u Srbiji ali ovaj proizvodjac dokazuje suprotno ;-)! +:memorja je dosta jeftina(odnos cena kvalitet)

2 komentara

Meelosh NS
15.01.2008. @ 14:34 #811ead9e

narucio sam je online preko gigatrona, ovi me zvali 2x dok sam bio u WC-u, i ne vise...tako da sam uzeo PQI preko pakoma online i zadovoljan sam +:mora da je dobra

Mile Bg
07.02.2009. @ 21:09 #e4a16685

Imao sam Kingsonovu memoriju koja je bukvalno ograničavala rad celog kompa. Kada sam stavio ove module nisam mogao da verujem koliko je mašina postala stabilnija i raspoloženija za podešavanje (klokovanje)!? Sve preporuke za zamenu i oslobodite se đubreta.Memorija nikad jeftinija. +:Dok ne probaš i ne znaš šta je dobro!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan