logo
Ivan

GEIL 2GB (2x1GB) 1066MHz DDR2 Ultra Plus

19.05.2008. @ 11:58   #Komentar #RAM memorija #GEIL

Odlična za Intel E6XXX,proveriti max. napone u BIOS-u.Mikron čipovi za raliku od obične Ultre gde su i dalje dobri Elpidini.Podnosi veće napone.

4 komentara

aca
29.07.2008. @ 14:09 #b294d0ec

ova memorija nosi mikron cipove 1200 bez problema 2,4v cl5

IVAN
23.11.2008. @ 03:22 #36a975d3

Kupite 2 kompleta i uživajte u odličnoj memoriji za malo novca.Ne bih se složio sa večinom koja bukvalno siluje svije module podižući im napon do krajnih granica što nema nikakvog opravdanja u radu sa realnim aplikacijama. +:Odlična memorija za smešne pare -:Nema ih

Alexsandar
23.11.2008. @ 03:30 #433ea4b9

Vrhunska memorija, do sada sam korisdtio Kingston, ali ovo je nešto posebno, za neverovati koliko je brža na Visti od Kingstona. Savaka preporuka, prelepe su, kvalitetne, brze i jeftineeee!!!! +:markirane, izgled, brzina-performanse, odnos cena-kvalitet!!! -:nista posebno

Marko
30.01.2010. @ 12:38 #1203ff1e

imao sam Kingston 4 x 1GB na 1066MHz, ne mogu se porediti sa GEIL Ultra Plus 4 x 1GB na 1066MHz koliko je ovo brža memorija na Visti 64-bitnoj, a o izgledu i kvalitetu izrade ne bih komentarisao otvorite pakovanje uzmite ih u ruku pa procenite. pozdrav +:eXtra memory -:nema ih

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan