logo
pharaon.92.bc

GEIL 2GB (2x1GB) 800MHz DDR2

16.01.2009. @ 20:51   #Komentar #RAM memorija #GEIL

Kupio sam danas ovu memoriju i mogu reci da je odlicna.Upario sam je sa 2Gb (2x1Gb) nekog obicnog Kingstona na ploci DFI BloodIron.Aluminijumski hladnjaci efikasno odvode toplotu od jezgara.Svaka preporuka!!! +:brza,pouzdana,hladjenje

2 komentara

Dule
03.03.2009. @ 21:43 #73ade990

Dobre se memare, ja sam ih uspesno OC-ovo na 960 Mhz bez podizanja NAPONA i menjanja latencija. To im je i maximum. +:OK, ali malo veca cena

Stefan
26.01.2011. @ 15:09 #4a1475a3

Mogu li ove da se upare sa GEIL Black Dragon a da ne dodje do usporavanja ili nekih problema sa kompatibilnoscu. +:Mogu li ove da se upare sa GEIL Black Dragon

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan