logo
Sasa

GEIL 2GB 800MHz DDR2 GX22GB6400PXA

20.11.2010. @ 23:58   #Komentar #RAM memorija #GEIL

Najgora memorija koju sam imao u prodaji. Veliki broj komada pregoreo-odnosno brljavio, gold memory potvrdio kvarove.IZBEGAVAJTE ovaj model. -:kvare se

2 komentara

Nikolah
08.02.2011. @ 22:30 #a7b22156

Koristim ovu memoriju vec godinu dana i kod mene nije bilo ni najmanjih problema, stavise mogu reci da dosta fluidno radi, bez kocenja i usporavanja, pa samim tim cu verovatno dokupiti jos 2 GB. Cak i ukoliko nesto ne bude u redu postoji garancija pa se lako moze reklamirati. +:sve OK nisam imao problema dosada

EXPO
29.01.2012. @ 19:55 #2d2ef108

Koristim ovu memoriju vec 1.5 godinu i radi kako treba, nije bagovala, nikakvih problema nisam imao sa njom... Kupio sam danas Kingston od 2 GiB (KVR800D2N5/2G) i plasio sam se da nece raditi u DC modu sa ovim modulom... Ali na svu srecu radi u Dual Channel modu na ASUS P5KPL/1600 maticnoj ploci - tako da sam prezadovoljan! Super!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan