logo
Nenad

GEIL 4GB (2x2GB) 1066MHz DDR2 EVO ONE GE24GB1066C5DC

16.09.2008. @ 12:23   #Komentar #RAM memorija #GEIL

ortaci su mi ga preporucili i rekli da je najbolji!!!pozz +:to jos ne znam ali uskoro cu saznati jer sam ga narucio mogu samo da zamislim kako radi -:ne verujuee da ima ista lose da se kaze za njega

6 komentara

neon
16.09.2008. @ 15:29 #a90359df

aj molim te napisi nesto o njoj konacno nesto da neko kaze konkretno o ovoj memari kod nas

Coa
19.11.2008. @ 22:11 #02e0cf3d

Prosto fascinira. Mislim da je najbolja DDR2 memorija do koje se na ovim prostorima trenutno moze doci. Sama izrada je frhunska, hladnjaci ulivaju toplo poverenje, dok njena osnovna funkcija, tj. brzina, je apsolutno sve sto vam trenutno, a bogami i u nekoj doglednoj buducnosti moze zatrebati... Sta da vam kazem dragi moji, sem da sam par dana drzao otvoreno kuciste da bi svemena na vreme mogao pariti oci ( ali stvarno predivno izgleda). Naravno, ona sama nije dovoljna, treba imati i odgovarajuce pratece komponente. Ja sam ovu divnu memoriju udruzio sa - Asus P5Q Deluxe i Intel Core2 Duo E8600. +:Izrada, kvalitet, dizajn... -:Ova memorija ne poznaje -

Stefan
05.05.2009. @ 17:05 #9f0b74f4

Da li ja mogu ovu memoriju da ubacim u moj laptop...da li podrzava moj lap 1066Mhz memoriju??!! Hvala +:Asusn N50vn-FP113 -:Asus N50Vn-FP113

milan
09.05.2009. @ 19:56 #63518b33

@Stefan: ne mozes da ubacis ovu memoriju u laptop, zato sto u laptop idu memorije SO-DIMM. Razlika je u slotu. Memorije za laptop su manje. pozz

pera
17.11.2010. @ 15:44 #7c8a1672

neznam da li bi i kako radila na asus p5qse2,e7500?

Zika
08.03.2011. @ 11:44 #ad655649

Odlicna memorija, sve radi ko podmazano . Ako neko zna gde ima jos da se kupi, neka javi. +:odlicna

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan