Memorija je sjajna: 1. najjeftinija na trzistu 2. daje odlicne rezultate pri radu. Jedini problem je sto sam je tesko nasao jer se nalazi na samo jednom mestu u gradu. Inace memorija u kombinaciji sa plocom GIGABYTE GA-EP45T-UD4R, procesorom Intel Core 2Duo E8400 i grafikom ATI Radeon 3830 512Mb DDR3, radi savrseno. Svaka preporuka!!! +:Jedna od najjeftinijih DDR3 memoriskih modula na trzistu -:Imao sam mali problem pri kupovini, jedva sam je nasao.
Memorija ne radi sa plocom GIGABYTE GA-P55-UD3l. -:ne radi
Memorija je super, prezadovoljan sam, kupio sam je na akciji za 7300, imam plocu gigabyte MA790FXTA-UD5P, a sa geil bleck dragon sam imao probleme i zato sam uzeo ovu memoriju, mislim da je trenutno best bay memorija na trzistu +:Super CENA
Skroz bzv.. -:Jedan modul prestao da radi posle godinu dana
Mene krasno sluzi na taktovima od 1600mhz. Ni najmanja zamerka. +:jeftina, pouzdano radi -:nisam nasao