logo
Aleksandar

Gigabyte GA-Z77-DS3H (Rev. 1.0)

17.02.2013. @ 10:08   #Komentar #Matična ploča #Gigabyte

Ima li neko iskustvo sa ovom pločom?

2 komentara

Lazar
12.04.2014. @ 13:05 #d7fdbcaa

Sve super, oc sam i7 3770k na 4.3 sa njom + CENA. +:Sve super, oc sam i7 3770k na 4.3 sa njom

Ilijaftw
29.01.2015. @ 19:35 #1745e70d

Ploca je satkana po meri svakog koshtichkog cicana. Tera procesor da se znoji, a ona uzivka pumpajuci ga strujom. Divotica. Sve radi perfektno, dok na 1.1 verziji koju su sklepali radnici iz Kadinjace sleep funkcija zeza. Preporuka za plocu, uz pesmu "Dva galeba bijela" Saban. +:Cena, pouzdanost, manjak kextova?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan