logo
Milos

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (Rev. 1.0)

05.04.2012. @ 11:45   #Komentar #Matična ploča #Gigabyte

Zverka od ploce, po iznenadjujuce prihvatljivoj ceni... +:odlicna -:neka dopise neko ako nadje

9 komentara

Milos
10.04.2012. @ 09:58 #d2b163a0

Ova ploca je fenomenalna, a uz nju ide i WiFi dodatak...Ultra durable tehnologija, podrzava sve moguce i nemoguce i ja joj manu zaista ne vidim. Planiram da je kupim na leto i zaista bih bio zahvalan ako bi mi neko ko je ima opisao svoja iskustva, pa da vidimo kako se slaze ono sto stoji na papiru i ono sto se pokazalo u praksi... +:Cena, gomila novih tehnologija -:Ne vidim ni jednu za sada

Nikola
23.05.2012. @ 15:48 #69103139

ova ploca ubija, najkompletnija ploca na trzistu

Milos
25.05.2012. @ 12:16 #a51baf3d

Hoce li neko iskomentarisati ovu plocu??? Cena i oprema su joj fantasticni, i prosto me zanima da li je sve tako idealno?

gagi
01.07.2012. @ 02:42 #ec717dbc

Jel pazario neko ovu plocu? Kavi su utisci? Moze li neki ponosni vlasnik da je izkomentarise? +:ima sve -:ja ne vidim mane

Milos
03.08.2012. @ 10:44 #00ba55f8

Nisam mogao da odolim. Gledam ovu plocu od kako se pojavila i morao sam da je uzmem. Ostatak konfiguracije cu valjda sklopiti do kraja meseca, pa javljam kako je ispalo i kako se ploca pokazala... +:kupio danas -:videcemo

gile
14.10.2012. @ 10:02 #defc8825

planiram ovu plocu da uparim sa 2600k pa bih kasnije kad se ivy malo sredi presao na njega bez zamene ploce ili da odmah uzmem neki ivy ali citam da imaju probleme sa pregrevanjem i pastom. uglavnom bih ga koristio za igre i neko slabije renderovanje, hvala. +:jel za i7 III

Milos
22.10.2012. @ 13:20 #0a3d6325

Prvo, ivi se nece srediti, jer je to zavrsena prica...mada mozda padne neka ravizija, ali sumnjam...Drugo, price oko pregrevanja su glupost, jer ja imam i7 3770k i temperatura u leru je tek nesto iznad sobne, a u Crysis warhead, ne prelazi 47C, mada odmah napominjem da sam fabricki kuler ostavio u kutiji sa procesorom, a na plocu agradio zalman performa sa 2x12 ventovima koji rade na minimalnom broju obrtaja (800-900) i to me je kostalo oko 40 evra sa oba venta, Trece, ako na ovu plocu ides sa sandijem, znaj da moras da flesujes bios i da ne mozes da koristis neke slotove na ploci... +:za gileta

Dragan
10.12.2012. @ 03:11 #52f6cae0

Da li nekome od vas debug LED prikazuje gresku A0 non-stop? CPU 3570K stock, 4x4GB@2400MHz (XMP), 1xSSD@SATA3, 720W, W7 x64, F14 BIOS

Milos
17.12.2012. @ 01:23 #fdf20c17

A0 nije greska, ti znaci da je zapoceta IDE inicijalizacija, i taj kod se nalazi na spisku kodova zav regularno butovanje, tako da bez brige..Nego mene muci podesavanje ventilatora u biosu. CPU kuler ili ne okrece uopste, ili okrece na maximumu. uopste mi nije jasno u kakvom je tripu ova ploca po pitanju toga. Resio sam problem pomocu easy tunesa, koji sam dobio uz plocu, ali bez tog alata, ova ploca tera neku svoju pricu, bez obzira na bios setovanja... +:Dragan

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan