Planiram da kupim ovu grafulju, pa me zanimaju iskustva kako se pokazala u novijim igricama? Hvala
Nikako, nije za igrice. Vidi 4670 ili GT 220.
Odlicna karta za male pare,ako su vam ostale komponente dobre.Klokujte je,isplatice vam se,jer je radni takt gpu-a spor.Naime,igram najnovije naslove sa njom na medium-high detaljima naprimer Skyrim i to 30 fps.Takodje hladjenje joj je perfektno odradjeno,tempretatura na leru mi ne prelazi 30 stepeni,a pri maximalnom opterecenju nikad nije presla preko 40.Necujan kuler i to moram da pohvalim.Svaka cast Gigabyte firmi u zadnje vreme stvarno pravi odlicne modele za male pare! +:Cena,kvalitet komponenti,kuler