logo
king

Gigabyte GeForce 210 1GB GDDR2 GV-N210D2-1GI

06.10.2010. @ 20:36   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Planiram da kupim ovu grafulju, pa me zanimaju iskustva kako se pokazala u novijim igricama? Hvala

2 komentara

Marko
07.10.2010. @ 11:55 #f7a3b9c9

Nikako, nije za igrice. Vidi 4670 ili GT 220.

Sisko
08.02.2012. @ 20:38 #11d88e3b

Odlicna karta za male pare,ako su vam ostale komponente dobre.Klokujte je,isplatice vam se,jer je radni takt gpu-a spor.Naime,igram najnovije naslove sa njom na medium-high detaljima naprimer Skyrim i to 30 fps.Takodje hladjenje joj je perfektno odradjeno,tempretatura na leru mi ne prelazi 30 stepeni,a pri maximalnom opterecenju nikad nije presla preko 40.Necujan kuler i to moram da pohvalim.Svaka cast Gigabyte firmi u zadnje vreme stvarno pravi odlicne modele za male pare! +:Cena,kvalitet komponenti,kuler

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan