02.04.2013. @ 16:17 #Komentar #Grafička karta #Gigabyte
sa njome moze da se igra pes2013 na hight, ali posle odredjenog vremena trza ali na medium pici ko lud maincraft trza na far i fancy... za te pare je ok ako nekome treba za multimediju, ali nije i za gaming...mada uz podesavanja moze i za to. +:pes minecraft