Jaran mi je ima u : Intel Celeron @ 2.6GHz,1GB RAM DDR,80GB HDD i sa njom rusi Resident Evil 5 na low detaljima. +:solidna grafa za AGP -:Passive Cooling
moze li Call of Duty 4 Modern Warfare
Za ove pare ubija kako radi, stvarno iznenadjuje da ovakva graficka moze da cepa i novije igre na low dedaljima pa neke cak i na medium. :) Ja sam skroz zadovoljan. :)
Jedna od najboljih ako ne i najbolja agp karta za starije konfiguracije.Moze da se forsira veoma dugo bez ikakvih znakova umora a kao sto je u predhodnim postovima receno ni nove igre joj nisu nepoznate.Stvarno odlicna kartica.Jedina mana joj je temperatura koja ide i preko 100 c pod maksimalnim opterecenjem ali ona to podnosi sasvim dobro.Iako je agp slot danas rjedak i otisao u proslost toplo je preporucujem svima koji jos imaju mogucnost da je ugrade! +:odlicna agp kartica -:visoka radna temperatura
Zaista je odlična. Inače živim u Nišu i imam komp starije generacije ( iz 2003g. : Intel Pentium@2.0GHz, Asus P4B533M, GeForce 4 MX460, 256MB RAM, 60 GB HDD ). Pre 10-15 dana sam uradio sledeće :zamenio staru grafičku ovom, dodao još 1GB RAM DDR, i još 160 GB HDD, takođe pojačao napajanje. Inače igram WoW i na medium detaljima odlična je u dungeon-ima, a u raid-ima za 10 i 25 ljudi već posustaje( dosta koči slika - laguje) +:za agp karticu veoma jaka grafika -:potvrđujem za temperaturu
ja je imam vec 4-ta godina i radi super tera dosta igrica za svoj rang,npr nfsu2,nsfmw.carbon.pro stret.call of duty 2.4mw pa i 5 wow.kartica je extra.ko moze a ima stariji komp sa agp slotom.mislim da je ova kartica pravi izbor -:temperatura
extra graficka , bez problema pokrece pes 13 ,cod4,fifa 13,far cry 2,batlefield 4,resident evil 5...stvarno extra graficka za agp slot