logo
miodrag

Gigabyte GeForce 8400 GS 256MB GDDR2 GV-NX84S256HE

05.12.2009. @ 22:06   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

imao sam je odavno,gora graficka ne postoji.Posle pola sata igranja kompijuter se restartuje,ili ako odmah ukljucite neku bejbi igricu prilikom podizanja windowsa.restartuje se i ako ukljucis neki program ali to je retkost.dobra je za one koji imaju problem sa hladnocom jer se graficka nenormalno pregrejava,mozes se grejati pored nje jer je dobra zamena za grejalicu.sigurno je napravljena za grejanje ljudi ili pak ako zelite da vam se kompijuter automatski restartuje.stavio sam je na drugi kompijuter i kompijuter se i dalje restartuje.NE UZIMAJTE JE NIKAKO!!! +:dobra je ako zelite grejanje -:sve je minus

1 komentar

..
19.02.2011. @ 21:07 #68296c87

ne bacajte pare! +:grejalica -:upravo mi je crkla

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan