da li moze sa ovom grafickom da se igra lepo crusis warhead,nfs shift,cs 1.8,fifa 10,red faction guerilla????????? molim brz osgovor.hvala!!! +:hteo bi da kupim
Nema šanse, minimum ti je 9600GT i 4670 pa na gore sve oznake.
Nije definitivno za igre. +:Cena, DX10, 512MB
Da li bi sa ovom grafickom radio PES 2010?
Ne, treba ti bar 9600GT ili 4670.
moze i 9500gt meni radi PES 2010 normalna grafika
@miloskad mom drugu pes 10 radi na integrisanoj 64 mb zasto ne bi i na ovaoj.za pes 10 je dovoljna memorija graficke a ne brzina,i slobodno uzmi ovu graficku i radece ti pes 10. @sone mogo bi lepo sve te igre da igras na mediumu jedino za crusis i shift nisam siguran za =to sto je graficka 64 bit
ovo je najgora graficka koju sam ikad imao.. jedva HD filmove pokrece, na igrice osim tetrisa zaboravite.
sjajna grafika za Hackintosh! jeftina a radi QE/CI!
Ja sa ovom grafickom igram GTA IV, mala rezolucija, ali fps je normalan. PES 14 itd..