logo
sone

Gigabyte GeForce 8400 GS 512MB GDDR2 GV-N84S-512I

14.02.2010. @ 00:00   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

da li moze sa ovom grafickom da se igra lepo crusis warhead,nfs shift,cs 1.8,fifa 10,red faction guerilla????????? molim brz osgovor.hvala!!! +:hteo bi da kupim

9 komentara

Mića
15.02.2010. @ 14:23 #51c125b4

Nema šanse, minimum ti je 9600GT i 4670 pa na gore sve oznake.

Oskar
16.02.2010. @ 03:12 #78c341a7

Nije definitivno za igre. +:Cena, DX10, 512MB

Milos
19.02.2010. @ 09:55 #064a273b

Da li bi sa ovom grafickom radio PES 2010?

Mitar
19.02.2010. @ 12:54 #56773117

Ne, treba ti bar 9600GT ili 4670.

zilijen
06.04.2010. @ 20:09 #103e1185

moze i 9500gt meni radi PES 2010 normalna grafika

Nikola
20.04.2010. @ 23:24 #7fa2af04

@miloskad mom drugu pes 10 radi na integrisanoj 64 mb zasto ne bi i na ovaoj.za pes 10 je dovoljna memorija graficke a ne brzina,i slobodno uzmi ovu graficku i radece ti pes 10. @sone mogo bi lepo sve te igre da igras na mediumu jedino za crusis i shift nisam siguran za =to sto je graficka 64 bit

Augment
04.05.2012. @ 01:25 #45f0945f

ovo je najgora graficka koju sam ikad imao.. jedva HD filmove pokrece, na igrice osim tetrisa zaboravite.

samba pa ti
09.06.2012. @ 17:46 #80f26771

sjajna grafika za Hackintosh! jeftina a radi QE/CI!

Razor
28.09.2013. @ 13:04 #cedeb692

Ja sa ovom grafickom igram GTA IV, mala rezolucija, ali fps je normalan. PES 14 itd..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan