logo
Lazar

Gigabyte GeForce 8400 GS 512MB GDDR2 GV-NX84S512H

13.02.2010. @ 12:33   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Vjerovali ili ne kad sam imao ovu karticu mogla je fino da gura far cry2 na high detaljima i crysis na low detaljima na 1440x900.Sve u svemu nije za igrice.

3 komentara

da.ir
23.09.2010. @ 23:22 #1ec0122a

jel je za neke jace igrice.... +:jel je dobra xa neke jace igrice

Marko
24.09.2010. @ 13:34 #f98b921d

Nije baš za jače igrice.

User123
12.04.2015. @ 19:06 #38966f52

Sve u svemu ocjena 6/10 +:Dobra grafička može Fifa World na medium i fifa 14 na low,naravno za 15 nije,inače dobra,koristio sam je godinu i po i crkla je xD -:NIje baš za gaming

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan