Ja imam onu sa 512mb i pusta sve igrice bez problema, jedino se greje ko sasava. Meni je skocila na 125C! skucala sistem i onda sam dodao slot kuler i temp je pod opterecenjem pala na 65C a u mirovanju na 50C. Tako da sada radi ko zmaj. +:dosta toga -:greje se ko luda
Isto tako imam ovu graf. vec 2 god i imao sam problema sa temp. i kuler sve resio -:tskodje se greje
ja imam onu verziju od 512ddr2 i od ovih novih igrica nista ne moze da tera kako treba.
imam je vec godinu dana(ali verziju od 512 ddr2),GRID je jedva poterala na konfiguraciji intel dual core 2.8 GHz,4 GB ddr2 Kingston 800 Mhz, xp service pack 3.skinuo sam pasivno hladjenje i stavio na nju Titanov Golden Eagle kuler,igram Dragon Age Origins na rezoluciji 1600x900 (manje ne mogu posto imam Samsung SyncMaster p2450 od 24 incha) na medium podesavanju bez antialiasinga,Borderlands igram na istim podesavanjima i temperatura ne prelazi preko 60 mada karticu nisam klokovao.Ako neko ima predlog sta da uzmem umesto nje za nekih 100 evra neka napise. +:sa obicne korisnike dobra -:Greje se abnormalno
Za Darka-za oko 100 eura biraj izmedju 9800 gt 1gb ili 250 gts(naslednik graficke 8800 gts g92/512) a od Atija - 4850/512mb +:Za one koji zele tih racunar -:Potrebno je montirati ventilator na grafickoj da bi radila normalno
Slažem se sa Bokijem, samo izbaci 9800GT već je zastarela, uzmi 4850 ili gts250. +:Za Darka
nije losa ali kao sto kaze .... greje se .. igrao sam far cry 2... imam samo 1gb rama .. znaci mogu da przim jaja na njoj ... strasno ..
Na default taktovima 500/800/1400 manje vise slabo moze da gura igrice, ali ja sam iz moje izvukao 750/1000/1900 MHz taktove i zaista se oseti dobitak FSP u igricama, tj. upotrebljiva je za igranje. Pre nje sam imao 7600 GT. Klokovana 8500 GT je brza oko 10-15% od klokovane 7600 GT, jer ima mnogo bolji OC potencijal! S' tim da je obavezno dodati FAN od 8cm, meni temperatura u fullu ne prelazi 64-65C. +:jeftina, odlican OC potencijal -:bez dodatnoh hladjenja nema OC, greje se
iSPAO MI JE VENTILATOR OD KULERA NA GRAFICKOJ I NE ZNAM KAKO DA GA VRATIM (SAMO VENTILATOR)
Ja imam ovu graficku i greje se mnogo i meni pise da joj je VRAM 418 tako nesto a na kutiji od graficke pise 256 ja joj nisam nista radio i zanima me koliko VRAM utice da igrice neseckaju
zna li neko koja je normalna temperatura kad se na kompu nista ne radi???
Meni je u mirovanju 33 a u full teranju npr batllefield bad company 2 na medium 50-55c nije presla nikad.Kuler vrti na 4500 obrtaja a na cpu 2400