logo
dejan

Gigabyte GeForce 8500 GT 256MB GDDR2 NX8500GT

10.04.2011. @ 18:38   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

ja imam ovu grafu ali samo sto je na 512 i mogu da vam kazem sljaka ok .. igram sam far cry 2 i lepo se ponasa..

3 komentara

kh
21.04.2011. @ 14:55 #719a3c95

grafa je ok 512 mb tera gta 4 far cry 2 crysis 1 i warhead cod 4,5,6

werfe
02.07.2011. @ 15:43 #d448201c

radi gta 4 cod 1,2,4,5,6,7 crysis 2 lost planet 2 . ne secka nista +:sve ok tera 512mb -:previse se greje 55-86c

dsa
25.09.2012. @ 17:01 #dd89c85c

staro u pm, imam je 5 god i nemogu vise da gledam ni klipove na yt preko celog ekrana a rezolucija mi je 1300x760 tako nesto. jos kad se upari sa sempronom 3200+ dobijete kantu od kompjutera. hocu novi komp! +:nista sto bi se dalo naglasiti -:staro, u danasnje vreme totalno sranje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan