ja imam ovu grafu ali samo sto je na 512 i mogu da vam kazem sljaka ok .. igram sam far cry 2 i lepo se ponasa..
grafa je ok 512 mb tera gta 4 far cry 2 crysis 1 i warhead cod 4,5,6
radi gta 4 cod 1,2,4,5,6,7 crysis 2 lost planet 2 . ne secka nista +:sve ok tera 512mb -:previse se greje 55-86c
staro u pm, imam je 5 god i nemogu vise da gledam ni klipove na yt preko celog ekrana a rezolucija mi je 1300x760 tako nesto. jos kad se upari sa sempronom 3200+ dobijete kantu od kompjutera. hocu novi komp! +:nista sto bi se dalo naglasiti -:staro, u danasnje vreme totalno sranje