Vlasnik sam ovakve grafe i Crysis mi radi na medium 1024x768 bez problema.Silent Pipe II dobro hladi graficku i sa tim nisam imao problema.Ova grafa je najbolje resenje za one koji nemaju veliki budzet. +:Za tu cenu dobro -:prevazidjena
Vlasnik sam GIGABYTE GV-NX85T512HP 512MB DDR2 Ove Grafike u Jedno sam siguran ta tvoja i ova ne mogu ni da se Uporede . Ova gura Sve Igrice a Crysis radi na ovoj na Very hight bez problema ... +:GIGABYTE GV-NX85T512HP 512MB DDR2 -:No Comment
Zile nema sanse da je ta tvoja bolja kao prvo nemoze da potera svu memoriju sa 128bita! to je prvi minus a drugi i takodje jos veci minus je ddr2memorija!!!!!! a Crysis NIJE OPTIMIZOVANA IGRICA!!!!! njoj i najaca konfiguracija nije dovoljna pogledaj na youtobe-u malo ;) +:ZA ZILETA************
dobra je ona mučenica radi kada mu daš i turbo mod staviš joj kulerćić preko hladnjaka gura i leti malo megabajta rama sve ostalo za te pare . -:nema aktivni kuler