Zna li neko nesto o ovoj grafickoj karti?
Ako si gamer onda ovo ne uzimaj... mislim sta vise da ti kazem... Igraces na maloj rezoluciji na medium detalje i manje kad su novije igre u pitanju.
Ova kartica je fabricki overklokovana na 650Mhz. Za ono vreme (2009) idealna kupovina za male pare , a sto se tice novijih igrica iz tog vremena , mogla je da ih tera u velikoj rezoluciji na high details jedino je shaders trebalo spustiti na minimum.