logo
Nemke-61-

Gigabyte GeForce 9400 GT 512MB GDDR2 N9400GT

22.03.2009. @ 11:16   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Zna li neko nesto o ovoj grafickoj karti?

2 komentara

Nemanja
18.08.2009. @ 00:23 #c0767829

Ako si gamer onda ovo ne uzimaj... mislim sta vise da ti kazem... Igraces na maloj rezoluciji na medium detalje i manje kad su novije igre u pitanju.

Antatj
06.07.2013. @ 09:20 #cb4e9f22

Ova kartica je fabricki overklokovana na 650Mhz. Za ono vreme (2009) idealna kupovina za male pare , a sto se tice novijih igrica iz tog vremena , mogla je da ih tera u velikoj rezoluciji na high details jedino je shaders trebalo spustiti na minimum.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan