kupio sam ovu graficku pre dva meseca i mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen.Nisam imao novca za nov racunar pa sam se odlucio da ga malo "osvezim".I sta cu drugo nego novu graficku,posto volim i da odigram dobru igru....Uglavnom nisam ni slutio da cu toliko poboljsati pc.U 3dmark testu sam dobio vise od 2.000 poena sa ovom grafickom.Guram sve igre bez problema,neke zahtevnije i na high details.Nisam mogao da verujem.Cak sam je i clocnuo da mi memorija radi na 500 mhz i to bez problema i pregrevanja.Kad igram neku igru ne prelazi preko 60 stepeni.jedini nedostatak je memorija ddr2 ali za te pare vredi svaki euro.pogotovo ako neko ima stariji racunar a nema love za novi....Moja preporuka! +:cena-1024 mb!!!!!!!! -:ddr2 memorija ali kad se uzme u obzir cena...