logo
Nemke-61-s

Gigabyte GeForce 9500 GT 1GB GDDR2 GV-N95TOC-1GI

29.06.2009. @ 10:43   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Imam ovu graficku 3 meseca, Havarise, Nema problema ni pregrejavanje niti ista, sljaka do jajca :D, vuce sve zivo, Crysis na HIGH detaljima, Opusteno radi GTA 4....ostalo da ne pominjem.... +:HAVARIJA

7 komentara

Bazz
07.10.2009. @ 22:42 #30bfb6a4

Tutnji kao avion! Kao da hladi GeForce 96000, a ne G96. Tri ventilatora u mom kucistu su necujna u poredjenju sa ovim cudom. +:odvojeni DVI i HDMI -:Bucna do zla Boga

Nemke-61-s
23.11.2009. @ 00:59 #e9dcc409

Daj Bazz sta lupas...meni posle (sada) 6 meseci nista ne fali...uopste se ne cuje grafa!

Dusan
13.05.2010. @ 15:26 #b02c6796

Za taj novac kartica je 5+ +:igram call of duty 6 na 1360x768 high detail i radi perfektno -:za sad nemam nikakvih problema

Sava
16.12.2010. @ 14:07 #f247b51a

Ja sam imao ovu graficku do pre mesec dana i super me je sluzila i radila. Jedino sto je kuler bio dosta glasan,ali sam to resio tako sto sam ga podmazao motornim uljem :D Mislim da je od svih 9500 gt ova Gigabayte-ova verzija najbolja :) +:Nije losa :)

igor
17.01.2012. @ 14:41 #7c835b38

graficke nema bolje za ove pare,najbolja je u ovoj seriji !!!

goran
06.03.2012. @ 09:38 #47661dcf

Nista posebno pes 2012 nije mogla da mi vuce sa e6750... -:nista posebno

tralala
04.02.2013. @ 10:56 #dadaa570

Ja imam ovu graf dobio je al mi trebaju driveri za nju , pa gdje bi mogo nac i da skinem ? hvala unaprijed

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan