Imam ovu graficku 3 meseca, Havarise, Nema problema ni pregrejavanje niti ista, sljaka do jajca :D, vuce sve zivo, Crysis na HIGH detaljima, Opusteno radi GTA 4....ostalo da ne pominjem.... +:HAVARIJA
Tutnji kao avion! Kao da hladi GeForce 96000, a ne G96. Tri ventilatora u mom kucistu su necujna u poredjenju sa ovim cudom. +:odvojeni DVI i HDMI -:Bucna do zla Boga
Daj Bazz sta lupas...meni posle (sada) 6 meseci nista ne fali...uopste se ne cuje grafa!
Za taj novac kartica je 5+ +:igram call of duty 6 na 1360x768 high detail i radi perfektno -:za sad nemam nikakvih problema
Ja sam imao ovu graficku do pre mesec dana i super me je sluzila i radila. Jedino sto je kuler bio dosta glasan,ali sam to resio tako sto sam ga podmazao motornim uljem :D Mislim da je od svih 9500 gt ova Gigabayte-ova verzija najbolja :) +:Nije losa :)
graficke nema bolje za ove pare,najbolja je u ovoj seriji !!!
Nista posebno pes 2012 nije mogla da mi vuce sa e6750... -:nista posebno
Ja imam ovu graf dobio je al mi trebaju driveri za nju , pa gdje bi mogo nac i da skinem ? hvala unaprijed