logo
Sasa

Gigabyte GeForce 9600 GT 1GB GDDR3 GV-N96TSL-1GI

24.08.2009. @ 19:19   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Planiram da kupim ovu graficku,jel ima neko neki savet?

6 komentara

Kulov
30.09.2009. @ 23:54 #0ce1530e

Imam ja a to je da uzmeš ATI:) +:Izgled

eee
05.10.2009. @ 17:17 #115228e1

kulov je upravu ,uzmi ati ,nvidia ima sve stare kartice do gtx 260 modela

,,,,,
05.11.2009. @ 08:23 #1b3d3e03

Ati nema nijednu jacu kartu sa silent hladnjakom ja cu kupim ovu kartu bas zato sto je tiha a i treba mi novija s obzirom da imam 6600gt!!! +:ge force rules

miso
10.11.2009. @ 19:46 #82aaacf7

Graficka je perfektna imam je vec blize godinu dana prozdire sve igre necuje se a sto je najvaznije uopste se negreje PREPORUCUJEM !

Altafino
08.02.2010. @ 11:11 #bd64aa75

Ja sam imao puno Ati-jevih vga,i bio njihov ljubitelj,ali... Kad sam uzeo prvu GeeForce,od tada sam promenio misljenje.Drugar ima ati 1950 pro,a ja 8600gt.Ja igram crysis na full rezoluciji sa dx-10 na win-7(bez cimanja),a drugar nemoze na maximalnu rezoluciju i sa xp-om,a on platio ati-ja 180 evra a ja upola manje(naravno oko prije 2 godine,kad su se pojavile ove vga).Odlicne podatke ima ova kartica,a jos je i SILENT!!! Moja preporuka!!!

nenad
02.08.2010. @ 12:49 #84d2d01e

Jel neko klokovao ovu karticu i na koliko?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan