Odlična grafička sa dosta memorije. Bogato urađena, uliva poverenje i na izgled a to u praksi i opravdava. Najveća prednost, nema ventilator pa nema šta da pravi buku i nema šta da se pokvari. Radna temperatura 42C u opterećenju ne prelazi 60C. Vredi svaku uloženu paru. +:Odnos cena kvalitet -:ništa značajno
Skoro sam kupio ovu graficku,i za sada je dobra.Posto sam imao lose iskustvo sa pregrevanjem graficke zbog loseg rada kulera,odlucio sam da kupim novu i to ovu zbog pasivnog hladjenja.Preporucujem je svima-dobija se uz nju jos 3 god garancije. +:NEMA KULER
Grafa je odlicna,iskreno bio sam malo skeptican po pitanju tih pasivnih hladjenja, ali sam napravio solidan protok vazduha kroz kuciste i jedan ventilator usmerio ka grafi i temperatura je pravi raj. Radna ne preko 43 a pri opterecenju ne prelazi 58. Prezadovoljan sam kupovinom. -:za sad nista
Graficka je extra,necete pogresiti ako je uzmete!!ovo pasivno hladjenje je po meni bolje od aktivnog.100 stepen je maximum a po ovim vrucincinama tokom igranja crysisa ne prelazi 58 stepeni po navecem opterecenju!!!!!PREPORUKA!!!!!!!
moze li ova graficka da se klokuje tj da se nekako poveca brzina da ne radi na standardnoj ?