logo
Bane

Gigabyte GeForce 9600 GT 1GB GDDR3 GV-NX96T1GHP

05.10.2008. @ 01:44   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Odlična grafička sa dosta memorije. Bogato urađena, uliva poverenje i na izgled a to u praksi i opravdava. Najveća prednost, nema ventilator pa nema šta da pravi buku i nema šta da se pokvari. Radna temperatura 42C u opterećenju ne prelazi 60C. Vredi svaku uloženu paru. +:Odnos cena kvalitet -:ništa značajno

4 komentara

Nikola
16.07.2009. @ 13:01 #e964c7ce

Skoro sam kupio ovu graficku,i za sada je dobra.Posto sam imao lose iskustvo sa pregrevanjem graficke zbog loseg rada kulera,odlucio sam da kupim novu i to ovu zbog pasivnog hladjenja.Preporucujem je svima-dobija se uz nju jos 3 god garancije. +:NEMA KULER

borko
09.08.2009. @ 22:34 #953e388f

Grafa je odlicna,iskreno bio sam malo skeptican po pitanju tih pasivnih hladjenja, ali sam napravio solidan protok vazduha kroz kuciste i jedan ventilator usmerio ka grafi i temperatura je pravi raj. Radna ne preko 43 a pri opterecenju ne prelazi 58. Prezadovoljan sam kupovinom. -:za sad nista

Nikola
16.08.2009. @ 21:41 #4e83856f

Graficka je extra,necete pogresiti ako je uzmete!!ovo pasivno hladjenje je po meni bolje od aktivnog.100 stepen je maximum a po ovim vrucincinama tokom igranja crysisa ne prelazi 58 stepeni po navecem opterecenju!!!!!PREPORUKA!!!!!!!

ivan
20.12.2011. @ 14:22 #b0b84d7a

moze li ova graficka da se klokuje tj da se nekako poveca brzina da ne radi na standardnoj ?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan