logo
Miljan

Gigabyte GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 GV-N96GMC-512H

04.06.2009. @ 21:40   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Razmisljam da menjam grafiku na kompu pa nesto gledam ovaj model je vrlo zanimljiv, pa reko da vidim sa vama kako se pokazala u praksi!Hvala unapred!! +:Je li je ko isprobao?

9 komentara

Darko
09.01.2010. @ 18:07 #612fc122

Moj brat mi je dao na probu.Hladjenje je dobro za manje zahtevne.Ja sam GPU klokovao za 150 HZ , memoriju takodje a ram za 80 i zicom sam pricvrstio kuler od 12 cm za desni deo( onaj deo rebara koji je iznad GPU-a).nakon igranja Dragon Age Origins na full podesavanju u rezoluciji 1600x900 temperatura je bila 38 stepeni.igra radi na nekih 45 fps, nekada se i digne na vise.steta sto nema HDMI nego dva DVI izlaza.konfiguracija na kojoj sam je probao je intel dual core E2180 (klokovao sam ga na 2.8 GHz i stavio Thermaltake i1 kuler na njega),4 GB DDR2 800 MHz kingston, samsung SyncMaster P2450 od 24 incha, Napajanje MS 500W,hard disk baracuda od 1 TB .kuciste drzim otvorenim.na obicnom monitoru od 19 incha nove igre rade na full u rezoluciji 1280x1024 +:Za sada sve nove igre rade bez problema -:GPU zuji tokom obrade 3D

Nenad
01.07.2010. @ 00:57 #03ec142f

Video sam ovu karticu, deluje mi zanimljivo. Imam gigabyt-ovu 7300gt, e6300, 4Gb rama kingston na 800 MHz, gap43es3g. Vredi li je menjati?

Darko
01.07.2010. @ 10:08 #4e63fa83

Naravno da vredi, ali i ova kartica je već starije generacije, uzmi neku tipa 4770, 4850, 5670, GTS250, koje su nekoliko puta bolje od tvoje kartice. Ostatak konfiguracije ti je sasvim ok.

Nenad
04.07.2010. @ 02:54 #bb239978

Da, ali pre svega sam ovu karticu gledao zbog cene! Jer nisam u mogucnosti izdvojiti vise od 65e za graficku! Ako mozes ostavi mi jos neki podatak za bolju karticu, za 65e?! Hvala unapred!

Dragan
05.07.2010. @ 10:29 #1029bebe

Uvek je bolje doplatiti malo i uzeti jaču, odlažeš novo menjanje kartice, 9600gt, jeste najbolja za oko 60e, ali malo više imaš 4770 i 4850 koje su dosta bolje..

Nenad
06.07.2010. @ 01:26 #d373ab4d

znam...ali treba izdvojiti 83e! :( jedva sam i ovo skrpio...:)

Dragan
06.07.2010. @ 09:46 #3c868e64

Cene preko leta miruju, sačekaj oktobar i skupi još para, ili se pozajmi, nađi još malo para i uzmi sad nešto, gledaj to kao na dobru investiciju.

Shone
11.02.2013. @ 12:22 #e3ab9585

Imam ovu karticu vec 2 godine sada sam kupio amd fx-6100 i 4 gb ddr3-1866mhz i jos uvek imam ovu graficku, craysis 2 tera skoro na visoka podesavanja, bf3 radi opusteno na medium, black ops 1 i 2 u full ako se iskljuci motionblur. Papira mnogim jacim modelima 8800gt, 9800gt. jedina zamerka je temperatura ja sam taj problem resio tako sto sam ispod nje postavio jednu osmicu ventilator i sad se ne greje u opste.... +:ima dosta -:samo temperatura

antonio
14.03.2013. @ 02:07 #ae9ce15e

kad sam igrao mafiu 2 temperatura mi je skočila na 94 poslje sam zakaćio ispod ventilator 8 cm koi ha drzi na 30 do 38 dok igram -:temperatura

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan