logo
Miki

Gigabyte GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 GV-N96TZL-512I

16.11.2009. @ 09:28   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kupio sam ovu karticu pre nekih mesec dana i za sada je prilicno "maltretiram" igricama kao sto su Crysis,Need for Speed Shift,Moto GP 2008,Resident Evile 5 itd. Tako da za ovu sumu novca dobijate dosta... +:Takt procesora 700mhz -:za sada nema

7 komentara

mihajlo
05.02.2010. @ 16:25 #d50e2a72

kakva je sto se tice buke?

Sreten
24.03.2010. @ 13:44 #6922eb42

Ova graficka moze da izgura Crysis u Very High na oko 35 Fps-a u rez 1680X1050,Sto je potpuno igrivo!

mihajlo
20.04.2010. @ 16:06 #5ec7389b

odlicna graficka, koju je potpisao zalman sa svojim ventilatorom. buka je svedena na minimum, tacnije graficka se ne cuje ni na najvecem opterecenju. temperatura je pri igranju 45 stepeni, a u idle radu ne prelazi 41 stepen. radim mi odlicno na chieftecovom napajanju od samo 350 w, a pored nje u kompu imam tri hard diska, sto ce reci da nije veliki potrosac. zakacena je na dva monitora na 1360*1024 i nema stucanja i gasenja koja sam imao sa starim atijem. mozda jedina zamerka je 512 memorije, ali ima i model sa giga rama, pa ko voli nek izvoli. best buy! +:necujna -:malo memorije

zileee.-
24.07.2010. @ 18:59 #ac520465

El moze na LC power 420w ???

nikola
09.08.2010. @ 04:00 #77b40421

jel 400w dovoljno napajanje

LJuab
09.08.2010. @ 10:56 #74f4a556

Dovoljno je, za ovaj novac imaš da nađeš 4770 koja je dosta bolja..

ngd
16.02.2012. @ 18:36 #827f5174

IGRAO SAM SVE NAJ ZAHTEVNIJE IGRICE SA NJOM, MAFIA II, GTA 4, Assasian 2, LA NOIRE, DIRT 3. +:NAJBOLJA!!! GTA 4 na max detalje!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan