logo
Đorđe

Gigabyte GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 GV-NX96T512H-B

12.03.2008. @ 13:35   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Vredi svaku paru.Lepo i lako se podižu taktovi na 750/2100 sa box kulerom.Temperatura oko 55° u loadu oko 70 max.Dalje nisam išao,ali vidim na nekim sajtovima da su dizali core i na 820.Kuler radi na 35% u idle i ne čuje se(osim pri podizanju windowsa)Duplo veći skor u 3dm06 od prethodnika iz te klase 8600GT.Osetno brža od 3850 u rangu sa 3870,ali niža cena od iste.Best buy za svakog ko ne može da priušti 8800GT. +:best buy u mid-range sekturu kartica -:nema za sada

3 komentara

indijanac
24.12.2009. @ 20:10 #644dd7b0

tebra da li ova kartica moze da radi na napajanje od 450W

Ljuba
25.12.2009. @ 11:30 #a4ab8349

Sigurno bi radila i na 400W, markiranog napajanja..

Ljuba
25.12.2009. @ 15:45 #8f1d6ca5

Kupi at 4850, dosta je bolja a cena je tu negde i ona bi radila na 450W.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan