Dali neko ima iskustva sa ovom grafom? Planiram da je kupim pa me zanima kakva je u radu. Rekao bi da je sve isto kao i kod verzije sa 1024Mb memorije sa mo sto ova ima 512Mb. Hvala! +:Pitanje