ja sam ovu graficku uzeo pre 4 meseca i odlicno mi radi nemam zamerke uopste crysis i gta 4 rade na high i sve ostalo stvarno bas dobra, a nekosta mnogo kao ostale!!!
Pre ove sam imao isto GIGABYTE samo 8800gt,sa istim kulerom,velika razlika,ova se mnogo lakse klokuje,a temp uopste ne raste.Kod mene radi na 750,2000,1000 24/7 i temp je 43C idle - 62C load,a max oc je 800,2100,1050 ali posle pola sata igranja pocinje da zakucava.Kazu da je 9800gt ustvari 8800gt ja sam se uverio da nije razlika je osetna . +:ledena,oc
Graficka karta se odlicno pokazala za ovo vreme koje je koristim.Sto se tice oc plafon je dodirnula na 795 za gpu,2100 za sejdere i 2300 za memoriju sto je odlican rezultat. +:odlicna karta,dobar oc potencijal -:nista posebno
imam problem sa aplikacijom gamer hud, koja je dosla sa ovom karticom, naime kad otvorim gamer hud panel samo mugu voltazu da povecevam ili smanjujem, dok core, memory i shade clock mi pokazuje 0000 i ne mogu da ih povecavam ili smanjujem. fabricki je clokovana na 740 mhz core, memory 900 i shader clock 1850 ali te podatke mi gamer hud ne ocitava, a kartica radi normalno. +:nije losa -:ne ynam
Graficka je super sve pohvale, ali kao sto znate, a mozda i ne znate, dolazi novo doba... igre zahtevaju DireckX 11.... Mada ostale igre sto se tice 2009 i unazad prosto jede. Skupljajte pare za graficke koje podrzavaju taj DireckX 11 A ovu nekom prodajte dok jos mozete. :D ... salim se .... Ona i dalje moze da gura ove igre sa DireckX 11 jer ih prokrece u DireckX 10, tako da opustemo. :) ... ako su lagali mene i ja lazem Vas .. POZ +:Evo godina prosla nije me razocarala -:To je ta 2010
Pitanje: da li mogu uz nju koristiti monitore rezolucije 1980x1080, na primer samsumg P2370 +:zasad sve
nema govora bobane
@Zika odgovorio si mu posle 6meseci. moje misljenje je da moze da radi na fullhd monitorima,ali nemoze da potera sve igrice na toj rezoluciji.ona je nekad bila vrh,ali sad vise nije.pozz
Može da tera bilo šta na fullHD rezoluciji uz adekvatan ostatak računara. +:Ne čuje se, ne greje se -:crkla posle godinu dana
Prosla je jos jedna godina, ovo joj je druga :), nije me izneverila jos, nadam se da ni nece :) Nove igre sto izlaze i dalje moze da gura, ne moze bas sve u full-u, ali dosta njih moze. Za ove pare vredi, jer ima losijih za vise pare :) Gamer-i navalite :) +:Radi jos uvek