logo
Milos Milic

Gigabyte GeForce GT 210 512MB GDDR2 GV-N210OC-512I

04.04.2010. @ 14:25   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kakva je ovo graficka kartica?Jel moze da se igraju na njoj ove nove igrice:gta 4,pes 10,nba 2k10???Molim vas za brz odgovor. Unapred hvala.

8 komentara

Darko
05.04.2010. @ 10:41 #5c471746

Nije za igrice..

Milos Milc
06.04.2010. @ 00:52 #2f208593

A koje mogu da se igraju na njoj?Jel bas nije za igrice??

Darko
06.04.2010. @ 09:47 #bdd9296f

Možeš super maria, kartica nije predviđena za igrice već za kancelariski posao. 4670 je malo skuplja, 15-20e, ali zato par puta bolja od ove, i snjom ćeš moći sve da igraš.

Milos Milic
06.04.2010. @ 11:27 #d1826856

A jel bolja ova kartica od ASUS Radeon HD 4550 512MB GDDR3????

Darko
06.04.2010. @ 12:28 #729d711b

Bolja je ali ni ona nije dovoaljno jaka, preporučujem ti da se malo strpiš skupiš još para i uzmeš 4670, bićeš duže vreme zadovoljan, ili u najgorem slučaju 4650..

Milos Milic
07.04.2010. @ 00:42 #e497e113

Jel moze na ovoj da se igra counter strike 1.6?

Marke
13.10.2010. @ 20:14 #356c699e

koja je bolja graficka za igrice i hd filmove gigabyte ati radeon hd 4350 (iskljucivo gigabyte),ili ova

Mićko
14.10.2010. @ 12:35 #9f2c328f

Slične su, za filmove će raditi posao i jedna i druga, za igrice uzmi, 4650/4670 ili GT 220.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan