Kakva je ovo graficka kartica?Jel moze da se igraju na njoj ove nove igrice:gta 4,pes 10,nba 2k10???Molim vas za brz odgovor. Unapred hvala.
Nije za igrice..
A koje mogu da se igraju na njoj?Jel bas nije za igrice??
Možeš super maria, kartica nije predviđena za igrice već za kancelariski posao. 4670 je malo skuplja, 15-20e, ali zato par puta bolja od ove, i snjom ćeš moći sve da igraš.
A jel bolja ova kartica od ASUS Radeon HD 4550 512MB GDDR3????
Bolja je ali ni ona nije dovoaljno jaka, preporučujem ti da se malo strpiš skupiš još para i uzmeš 4670, bićeš duže vreme zadovoljan, ili u najgorem slučaju 4650..
Jel moze na ovoj da se igra counter strike 1.6?
koja je bolja graficka za igrice i hd filmove gigabyte ati radeon hd 4350 (iskljucivo gigabyte),ili ova
Slične su, za filmove će raditi posao i jedna i druga, za igrice uzmi, 4650/4670 ili GT 220.