logo
D.

Gigabyte GeForce GT 210 512MB GDDR3 GV-N210D3-512I

19.02.2010. @ 14:22   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Valja li ovo neshto? xD

2 komentara

Milos milic
06.04.2010. @ 01:21 #a86909cd

Jel dobra ovo graficka????jel mogu da se igraju ove nove igrice:nba 2k10,gta4,pes10????molim vas da mi brzo odgovorite.

rasa
14.06.2010. @ 21:25 #8b4f0444

Onako mogu da se igraju na niskoj rezoluciji, ali GTA 4 nema sanse

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan