logo
bosko

Gigabyte GeForce GT 220 1GB GDDR3 GV-N220D2-1GI

29.12.2009. @ 03:07   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

sta da menjam??????Ocu pristojno da igram gta 4 u rezoluciji 1024x768,bar 25fps!dole je moja konfiguracija.losa graficka ili nesto drugo??????? +:treba mi brzo odgovor -:ne radi lepo gta 4 sve sam uslove za komp ispunio,jel lose napajanje "microlab dobio uz kuciste 450w"

8 komentara

taliban
03.01.2010. @ 00:36 #e5c1ac0f

znas kako kupis plocu sa ddr3, najmanje 3 gb memorije,amd vidi nesto od 9 do 10 hilade i gtx260, i onda si miran 6 god. ovo od prilike izadje oko 330evra.

Jaksa
13.03.2010. @ 20:46 #77cfc933

Toliko te izadje samo graficka 17000 din

Lemis
08.04.2010. @ 00:39 #9b1b1dad

Za te pare je i vise nego OK, poterao sam DIRT 2 maltene sve na HIGH ,2xAA,1024x768 i sve radi bez trzanja...i sto je vazno ostala je hladna posle pola sata maltretiranja ! +:odlicna

Mića
08.04.2010. @ 11:30 #f331961b

Ima varijante ove grafike sa ddr3 i sa ddr2 memorijom. +:Za Lemisa

zile
05.10.2010. @ 00:57 #6ba84e67

Jel zahteva dodatno napajanje...?! Ja imam LC power 420w... odgovara? +:Pitanje

Marko
05.10.2010. @ 12:58 #0369e184

Može, ali ne vredi ovih novca, dodaj i uzmi 5670.

zile
06.10.2010. @ 00:12 #682d72ba

Sto se tice radeona iskljucivo bi uzeto 5xxx seriju a nvidiu uzimam radi kanter-a ... ;)

zile
06.10.2010. @ 00:14 #a2590315

Mislio sam da si napisao 4670 pa sam zato kazao 5xxx seriju :D... Dakle kazes nece da zeza na 420LC ? Jel ima dodatno napajanje??

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan