sta da menjam??????Ocu pristojno da igram gta 4 u rezoluciji 1024x768,bar 25fps!dole je moja konfiguracija.losa graficka ili nesto drugo??????? +:treba mi brzo odgovor -:ne radi lepo gta 4 sve sam uslove za komp ispunio,jel lose napajanje "microlab dobio uz kuciste 450w"
znas kako kupis plocu sa ddr3, najmanje 3 gb memorije,amd vidi nesto od 9 do 10 hilade i gtx260, i onda si miran 6 god. ovo od prilike izadje oko 330evra.
Toliko te izadje samo graficka 17000 din
Za te pare je i vise nego OK, poterao sam DIRT 2 maltene sve na HIGH ,2xAA,1024x768 i sve radi bez trzanja...i sto je vazno ostala je hladna posle pola sata maltretiranja ! +:odlicna
Ima varijante ove grafike sa ddr3 i sa ddr2 memorijom. +:Za Lemisa
Jel zahteva dodatno napajanje...?! Ja imam LC power 420w... odgovara? +:Pitanje
Može, ali ne vredi ovih novca, dodaj i uzmi 5670.
Sto se tice radeona iskljucivo bi uzeto 5xxx seriju a nvidiu uzimam radi kanter-a ... ;)
Mislio sam da si napisao 4670 pa sam zato kazao 5xxx seriju :D... Dakle kazes nece da zeza na 420LC ? Jel ima dodatno napajanje??