logo
Филип

Gigabyte GeForce GT 220 1GB GDDR3 GV-N220OC-1GI

24.12.2009. @ 03:41   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Да ли неко има ову графичку и које игре игра са њом?

31 komentara

dejan
24.12.2009. @ 18:32 #09b7424c

Ja imam, igram sve najnovije igrice, npr. need for speed shift sve na haj i super sljaka....samo gledaj da imas napajanje najmanja 450 w jer je dosta zahtevna...

Nemanja
25.12.2009. @ 23:13 #cc7872b1

je li ova bolja od HD 4670 1gb Gddr3

Zoran
26.12.2009. @ 21:12 #79035799

Da li moze ova kartica u PCI Express 16x slot? I ako moze, da li su pri tom resursi kartice maksimalno iskorisceni....?

Fatal1ty
28.12.2009. @ 06:28 #2249032f

Graficka je dosta jaca od Radeon HD4650, ali tu je negde sa 4670. Ali bi ja pre uzeo GT 220 nego HD4670. Super je za te pare, best buy

Cyberko
28.12.2009. @ 22:56 #4ccba82e

Mene zanima da li za ove ili manje pare može da se kupi bolja grafička, pošto meračim ovu pa ne bih voleo da kiksnem pri izboru?

Cyberko
28.12.2009. @ 22:59 #bb1751ca

Mene zanima da li za ove ili manje pare može da se kupi bolja grafička, pošto meračim ovu pa ne bih voleo da kiksnem pri izboru?

Cyberko
28.12.2009. @ 23:18 #d870fd30

Mene zanima da li za ove ili manje pare može da se kupi bolja grafička, pošto meračim ovu pa ne bih voleo da kiksnem pri izboru?

BOSKO
29.12.2009. @ 03:09 #837a94d9

znaci igram gta 4 15-20 minuta i sve ok i onda pocne da secka 1 fps.da li je do graficke?moje konfiguracije:amd athlon x2 3600+,2giga rama,gt 220,450w napajanje,1 hard,maticna neka gigabytedali je losa graficka ili nesto drugo u sistemu,recite pa da menjam sta je lose!!!.kada sam zamenio 7600gt 256 mb ddr3 sa ovom rezultat u 3d marku 06 mi se povecao za 3000 poena!nije se pregrejala u kompjuteru imam 6 wentilatora!!! +: temperatura u idle ne prelazi 26 stepeni! -:tera gta 4 15-20min na max ili medium sve normalno i onda pocne da secka,Interfejs : 128 bi

Boki
31.12.2009. @ 16:37 #da00ca06

Bosko,smanji detalje na low,nece ti seckati(na 1280x1024,mozda i 1024x768).Zaboravi na medium/maximum podesavanja(narocito ako igras na 22" ili vecem monitoru).Nije ova graficka za igranje takvo zahtevnih igrica na velikim rezolucijama.Ako zelis tecno igranje sa ful detaljima,isprsi se bar za jedan ati 5850 ili nv gtx 260/275 i neko napajanje od najmanje realnih 600-650 w.I da uzivas brate!Ova karta ti je nista drugo do naslednik popularne(nekada) 8600 gts tj.9500 gt, i nista bolje od toga! Sve najbolje! +:Dobra grafa -:samo 128 bit.

bosko
20.01.2010. @ 12:39 #c9a8853d

igram na 19" monitoru 1024x768!

bogi
05.02.2010. @ 15:10 #62825272

ja sam je uzeo pre mozda 2 nedelje i igram sve sa njom GTA4,CRYSIS,LFT 4,COD MODERN W. 2, znaci nova graficka me treba tek za nekih 5 godina. Moja preporuka za ovu graficku. pozz

bosko
08.02.2010. @ 14:00 #caf2fd5a

kakav je ostatak tvoje konfiguracije??? ja ne mogu sa njom da teram te igrice...

Miljan
08.02.2010. @ 15:38 #03a3a0fc

Pusti ti Bogija, ako i igra te igrice igra ih sve na low i na maksimum 1024x960. Ova igrica jednostavno nije za igrice, već za kancelariju, filmove.. Tek sa gt240 mogu da se igraju neke igrice, ali je i ona poprilično slaba..

luka
26.02.2010. @ 13:41 #e279846d

ova graficka je sjajna... ne igram igrice tako da mi ne treba jaka graficka,uglavnom radim u photoshop-u,sonyvegas 6 pro i adobe audition-u...tako da ova graficka kada uspostavite CUDA akceleraciju onda naprosto leti, jer CUDA poboljsava znacajno rad u photoshop-u, to radeonove kartice nemogu... svima bih je preporucio ko nece da izleti puno sa parama a radi kao ja,ne igra igrice... :) bestbuy +:za office ubila se!:) -:nije za igranje

Predrag
18.03.2010. @ 20:28 #843e8595

Dobijena jer mi je pregorela 8600gts pred sam kraj garancije (obično pregorevaju nakon 3 godine i 1 dan). Posto sam već kupio 5770, jer nisam mogao da čekam 3-4 nedelje, testirao sam je kod prijatelja na profesionalnom CRT NEC mamutu od 22 inča i 36 kila. Probane su sve nove igre: Serious Sam HD, Call of Juarez, STALKER CoP, COD2-Modern Warfare, Crysis Warhead, Far Cry 2, ..... . Sve su išle glatko bez zastajkivanja na normalnom podešavanju, na 1280x1024. Čak je očajno optimizovani Criostasis išao sa 20 frejmova. Baš sam bio iznenadjen (ali ne i uvredjen) karticom. Ne znam šta za isti novac nudi ATI, ali za jeftine konfiguracije nije loš izbor.

klosar
23.07.2010. @ 19:41 #b56ec858

Zeleo bih da pitam,ja imam gf 8600 i sad hocu da uzmem neku jacu,koja je dobra za gta 4,i novije igrice...?? pare odprilike 60,50 evra ??

Filni
07.09.2010. @ 13:02 #4702521a

Prvo...GTA4 je jako LOSHE optimizovana igra..i za nju ti treba neki x4 procesor i minimum 4gb RAMA! shto znachi da do ove kartice nije.... Ja imam bash ovaj model... i josh sam je klokovao i sve igre lete na MAX 1440*900 rezolucija! procesor je 7750 Black edition Athlon! 2 GB rama Win XP! Jedina mana shto trazi dosta struje ..ala kada se uzme da moze sve da se tera bez problem i ima HD izlaz..>Super kartica... al samo ova OC model i sa DDR3 memorijom! ova oznaka je bitna >>> GV-N220OC-1GI !!! Pozdrav :D +:clock za svaki da 750/16000 shader/1960 Memorija! Temp 35step!!! :) -:Mozda trazi vishe struje..al vredi!

Filni
07.09.2010. @ 13:03 #3c84de11

Prvo...GTA4 je jako LOSHE optimizovana igra..i za nju ti treba neki x4 procesor i minimum 4gb RAMA! shto znachi da do ove kartice nije.... Ja imam bash ovaj model... i josh sam je klokovao i sve igre lete na MAX 1440*900 rezolucija! procesor je 7750 Black edition Athlon! 2 GB rama Win XP! Jedina mana shto trazi dosta struje ..ala kada se uzme da moze sve da se tera bez problem i ima HD izlaz..>Super kartica... al samo ova OC model i sa DDR3 memorijom! ova oznaka je bitna >>> GV-N220OC-1GI !!! Pozdrav :D +: clock za svaki da 750/1600 shader/1960 Memorija! Temp 35step!!! :) -:Mozda trazi vishe struje..al vredi!

filip
24.09.2010. @ 20:50 #7543cef8

ako cete da kupujeto ovo dobro razmislite,izguglajte 9600 gt gpu z i gt 220 gpu z na google pa pogledajte bandwith,ovo u prodavnicama kosta oko 7500 do 8000. za igrice nikako,svaka matora kartica iz 2007 sa 256 mb i 256 bit ddr3 ce da je pokida. savet bolje kupiti 9600 gt ili 4850 512 mb 265 bit. ne znaci ovoj nista tih giga rama -:ima i to dosta

jaa
19.01.2011. @ 13:51 #9e438c3f

Preko kog programa mogu da jooj podignem takt na 750 ? +:Dobra je za taj novac

XxX
29.01.2011. @ 01:36 #665b1c11

Ljudi, ne razumem sto uporno pominjete ka trazi vise struje kad ne trazi! Grafa je izradjena u 40nm tehnologiji sto je duplo manje od stare 8600 serije. GF 8600GTS trosi oko 71w a ova kartica trosi do 58w, sto uopste nije puno. Obicno kinesko napajanje je tera bez problema. Sama njena izrada omogucuje hladniji i tisi rad. Dobra je za igre sa manjim rezolucijama... Za manje zahtevne korisnike koji bi da se malo kvalitetno igraju za manje para... +:malo jaca od 8600GTS -:ne trazi puno struje!

hanibal
05.02.2011. @ 14:46 #98344f54

zna li neko kako to da podesim? +:dobra graficka -:samo mi kanter ne gura preko 60 fps

MrStrange
06.02.2011. @ 00:55 #81150662

Ova graficka ili N220D2 na Gigabyte MB - SOCKET AM3 - GA-MA770T-UD3 . . . zajedno sa AMD Athlon II X4 640 3.0GHz i 4gb rama ??? Da li je ovo ok ??? I ako imate neki predlog,ako bih nesto trebao da promenim a da je cena slicna - napisite.Unapred sam zahvalan. +:trazenje saveta

Goran
10.02.2011. @ 14:24 #239d048f

Je l' neko iskusio rad u AutoCAD-u, 3DS Max-u, Photoshop-u itd. sa njom?! Autodesk je nije sertifikovao...

ivica
19.10.2011. @ 14:51 #3de8bbe8

da li je jaca ova karta ili Gainward GT240-512 ddr5 128bit-hdmi-dvi ...

Dimke
01.11.2011. @ 12:30 #4eee2203

Za rad u Auto cedu da za 3D max moze ali pitanje do koje granice idete sa rednerom za nesto kvaitetnije ipak vam treba jaca karta ai prosto nerazumem sto bi neko ovo platio 50 evra kad za nekih 70 80 evra moze naci zaista jake doduse malo starije modele ali ipak netreba zanemariti cinjenicu da se do 100 evra moze pazariti dobro ocuvane karte kao sto su gtx 260 275 i 280 sa ovim modelima mozete da se igrate i da radite ozbiljne stvari za prilicno slicne pare ??? -:nije za high end igre

panz0
20.11.2011. @ 18:26 #a6876b94

za cs 1.6 ako hoces preko 60 fps moras iskljuciti Vsync (vertical sync) u opcijama graficke :) +:odlicna

Me
16.02.2013. @ 17:53 #aab0b007

Graficka je odlicna,ali moja preporuka je HD 5770.Slicne su cene,ali je duplo jaca i tip je GDDR5.Ima podrsku i za DirectX 11,sto ofa graficka nema. +:Odlicna graficka -:Preporucujem HD 5770

sale
25.02.2013. @ 22:02 #1558c694

Dali moze da se sa ovom grafickom i procesorom AMD ATHLON X2 2.31GHz, i 2 GB rama i ova graf igrati nove igrice, kao sto je GTA IV.? ili novije? +:ajmo pomoc -:ajmo pomoc

Ja
22.08.2013. @ 01:12 #de73b63b

Kartica je super, terala je sve igre bez problema dok nije dosao Crysis 3 koji zahteva DX11 kartu. A takve ce verovtno biti i ostale igre koje ce tek izaci... Dakle sada Jump to GT 640 :) ili nesto bolje... +:Odlicna je bila

shebi
13.01.2014. @ 19:27 #4faf9da9

da li je bolja ova ili ati hd 5450

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan