ima li neko ovu graficku i kakva je ? Jel moze da vrti crysis na high uz 3 gb rama, x4 phenom 9550 i napajanje od 400
BF Bad Company 2, Gears of War ,,, predivna grafika.. Cak je i jeftinija od ostalih ponuda u klasi +:ne greje se, necujna -:leeepo sam je platio :-)
jedino, imam napajanje LC420W,pa me to malo brine ali ne bi trebalo da pravi probleme posto graficka nije neki potrosac. Kad se oporavim finansijski, mozda uzmem jace od 500-550w
Jedino gigabyte radi na 600 bez clock-a. vrlo,vrlo jednostavno clockovanje, ali uopste nema potrebe za tim.. Radna temperatura 30-35 stepeni, pri punom opterecenju ide do 48-50 maximalno +:600 Mhz, pouzdana -:za sada nista
Da li pokrece Crysis i GTA4 na full HD max rez?
Extra graficka kartica.
skuplja za par evra od 430 a dosta bolja... pokrece sve najnovije igre! kao sto rekoh necujna i pri opterecenju jako nisku temperaturu 45-50stepeni max... +:temperatura, necujna
Kvalitetno odradjena kartica sto i nije cudo jer u pitanju Gigabyte.Na testovima bolja nego Palit,leadtek... +:cuda,kuler,kondenzatori,pozlaćeni HDMI konektor
Da bolja i od Asusa. :) +:naravno i PhysX
Super sto se jos moze naci Gigabyte verzija jer je najbolja sto dokazuje da je cena jos uvek ista.:)
smesno mozda i vredi 50ak e,ovako mozda i uvale nekom ko ne zna sta uzima +:mozda i jeste bolja od gt 430 -:cena je kao za gts 450
MW3,MW2,COD4, lock fps 125 :D sve na HIGH igram BF3 bez ikakvog stopanja laganja icega ;D
koja je bolja ova ili power color ax5750
Imao sam je 2 godine i po isteku garancije pocela da steka memorija.. Zamenjena matorom asus 4850 koja je pojela za dorucak ovu gt240 +:sluzila lepo 2 godine, malih dimenzija -: skupo placena, a brzina nista specijalno
Imam ovu graficku vec 2 godine i super radi i pokrece ove najnovije igrice :)