logo
Naucnik XD

Gigabyte GeForce GT 430 Fermi 1GB GDDR3 GV-N430OC-1GL

10.11.2010. @ 23:44   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Smesno.... pa stara 4670 je bolja od nje...

18 komentara

markodjorem
11.12.2010. @ 11:31 #dd5488b6

:)) u čemu je stara 4670 boja od nje :)), nisu namenjene istoj nameni... -:ništa za šta nije namenjena

sasa
31.12.2010. @ 10:37 #9a53b44e

4670 je ati, a ovo je nvidia 430.

milan
22.02.2011. @ 12:49 #d48c0d76

uzeo sam ovu grafu doduse koritim je na asus p8p67 ploci i intel i5 2500k procesoru,ssd 160gb i hard 1tb wd caviar black,napajanju od 600w i verovali ili ne sve igrice rade solidno uzmite u obzir da sam je probao na lcd tv-u od 42"....sad cu jos da je mucim pa vam javljam i koja je max rezolucija bez seckanja za igre gta4,cod black ops,nfs hot pursuit i druge... +:nisam verovao da je ovako dobra -:samo 128 bit-a bar da je malo vise recimo 256bit-a

Boban
22.02.2011. @ 19:54 #c486f027

Milane jel mozes da mi kazes koje napajanje zahteva ova kartica min

milan
24.02.2011. @ 12:55 #8d3892cd

najmanje 400w ali bih ti preporucio lc power 600w za 3000dinara.

MOZE LI
01.03.2011. @ 17:00 #f00b4439

Da li moze ova grafa na ASUS P5VD1-X zbog pci exp hvala lepo

milan
03.03.2011. @ 12:20 #45dc25cf

moze

da li moze
11.04.2011. @ 22:03 #0fed9237

Za ''moze li'', ZAISTA moze li? 1 x PCI-E x16 (max. x4 mode)!!!

milan
22.04.2011. @ 10:30 #3e68dc36

testirano na njoj gta4 rezolucija 1280x1024 sve high view distance 65 i sve ostalo i dobijate oko 40fps moze da se igra ali malo secne a ako malo smanjite detalje na pola sve radi i imate ok 60fps! +:za ove pare bolje nema -:malo bita

lol
07.05.2011. @ 15:27 #3ac431df

Za ove pare uzmete 5570. :)

MIKA
17.05.2011. @ 15:54 #41af2f59

Jel moze na ovu maticnu ASUS M2N-MX SE Plus ?!? HVALA UNAPRED :)

mozda uzmem
01.06.2011. @ 15:58 #5a224ad1

jel bolja ova ili Radeon HD 5670 512MB GDDR5

Marko
02.06.2011. @ 11:59 #0d08e612

5670 je osetno bolja.

laik
15.06.2011. @ 12:17 #ef821870

moze li ova graficka da mi zameni nvidia geforce 9600 gso (otisla prosle nedelje, a sa kojom sam igrao CoD MW2 na max) ? inace MB Asus P5B, CPU Intel dualcore 2.67 E8200, monitor 22", napajanje 550w, win7 32-bit... mozete i da navedete neki drugi predlog za graf u ovom cenovnom rangu ili +15e. hvala +:pitanje -:odgovor

Ljuba
15.06.2011. @ 14:01 #3424767c

Za sličnu cenu najbolja ti je 5670, bolja od ove i od tvoje, ili ako imaš malo više para 5750.

milan
18.08.2011. @ 00:00 #6e49c03b

gta4 na lcd tv od 42" u full hd rezoluciji sve na maxx sem wiev distanca on nemoze preko 60 daje u proseku 25fps padnu max 33fps..ako smanjite detalje i rezoluciju na 1280x1024 mozete igrati sa 52fps.....ako imate para gts 460 je odlican izbor bolja je duplo +:solidna -:greje se cuje se ko mlaznjak pri vecim obrtajima

ne verujem
02.12.2011. @ 19:05 #6e065114

call of duty modern warfare 3 na 1920x1080 sve na maxx od 38 fps do 50 fps..nigde buga i usporenja...ipak gts 450 je bolji izor a ko ima para gtx460 i skuplje...

Pera Zdera
05.03.2013. @ 07:51 #5733a173

Definitivno "best buy" u tom cenovnom rangu, jer neko ko se iole malo razume u ovu tematiku ATI graficke kartice ce zaobici u najsirem mogucem lugu... Ja sam je uzeo iskljucivo zbog cene, zato sto je mali potrosac (45w) i zato sto poseduje CUDA jezgra koja koristim zbog obrade video sadrzaja. Kao jedinu "manu" ove karte bih naveo samo pomalo bedni "texture fill rate", ali to se moze i zanemariti za ovoliko kinte, jer i igre gura mnogo bolje nego sto sam ocekivao. Bukvalno sam SVAKU igru i rezoluciji do 1600*900 pokretao na visokim detaljima bez ikakvih problema, ali ipak - kome racunar sluzi samo za igranje ovo nije graficka za njega.Pozz +:Jeftina, tiha, mali potrosac, dx11, cuda -:Generalno nista za taj novac

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan