logo
Rakin

Gigabyte GeForce GT 520 1GB GDDR3 GV-N520TC-1GI

15.12.2011. @ 14:35   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Imam staru Nvidia 7300gs I dosao joj je kraj Nemogu vise da igram Novije Igrice,Pa bi je zamenijo Sa ovom,Maticna ploca je MSI K9N Neo Pitam se dali ce raditli na toj maticnoj Ploci,Kakve su joj prerformanse i Dali ce Igrica silent hunter 5 Raditi Snjom(cak i ako treba na low ili medium details?)Hvala Na odgovoru.Upitanju je Amd x2 Procesor i 2 gb DDR2 Memorije! +:Napisacu kad kupim -:Napisacu kad kupim

1 komentar

Norther
15.11.2012. @ 13:51 #6f233cd9

Predstavljace problem samo kod BF3 malo se bori ali moze da se igra uz povremene lagove.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan