logo
Ja.

Gigabyte GeForce GT 610 1GB GDDR3 GV-N610D3-1GI

23.03.2013. @ 22:24   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Neki utisci o ovoj Grafickoj?

1 komentar

Dragon
07.04.2013. @ 01:56 #3f9becf7

Ovu grafiku se ne isplati kupovati uopste,mozda je malko bolja od integrisanih ali i to je pitanje.Sto se tice igara novije ni u ludilu ne moze da tera,a ako neke ultranezahtevne nekim cudom i uspe icice na very low.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan