23.03.2013. @ 22:24 #Komentar #Grafička karta #Gigabyte
Neki utisci o ovoj Grafickoj?
1 komentar
Dragon
07.04.2013. @ 01:56 #3f9becf7
Ovu grafiku se ne isplati kupovati uopste,mozda je malko bolja od integrisanih ali i to je pitanje.Sto se tice igara novije ni u ludilu ne moze da tera,a ako neke ultranezahtevne nekim cudom i uspe icice na very low.