logo
gorcilo007

Gigabyte GeForce GTS 450 1GB GDDR5 GV-N450-1GI

01.10.2010. @ 18:21   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

kako se ovo cudo pokazalo u praksi dali je bolja od 5770

16 komentara

laki
05.10.2010. @ 21:48 #5a6632a1

ne isplati se uzimati owu gradu sad ako ces bas gts 450 onda je to gainward gs gh; koji je definitiwno najbolje klokowan...ma da brzo ce owa grafa da pokaze znakowe iznemoglosti...zbog toga je i neisplatiwa sad ako ces da uzimas nowu grafu nemoj nista ispod gtx 460 768mb....

mita
06.10.2010. @ 22:17 #cf92ec56

Kupio sam karticu i mogu vam reci da sam zadovoljan metro 2033 na 1440x900 High DX 11 tesalation on radi glatko ali GLATKOOOO :D

marko
11.10.2010. @ 13:43 #369822ea

ma-loumna grafa gta 4 u 'totalu na ekranu ' ma vrh........ pukla je 5770 pre svega sa cenom +:giga-byte

matejic
17.10.2010. @ 16:56 #fab20f8d

isto ti je to ko 5770,negde bolja negde losija,ali uvek bolja od 5750

kingston
01.02.2011. @ 22:04 #6b1ad161

aj ne lupetajte 5770 je uvek bolja od ove mislim pogledajte testove,ovo je djubre naspram 5770 koja je staria 1 god a opet bolja.kazem djubre za 5770 koja pokrece sve igre na max podesavanjima u full HD rez.

a
03.02.2011. @ 15:49 #b6b54b57

Serija kartica GTS 450 je bazirana pre svega po trzistu odnosno konkurentu ATI-ju....odnosno jaca je od 5750,a slabija od 5770. Tako je i sa cenom....5770 je najskuplja,GTS 450 u sredini,a 5750 je jeftinjai....to vam je to otprilike...pozz.:))

demon
26.06.2011. @ 01:42 #c9ea16e5

da li ova graficka moze da radi na maticnoj pci-e x16??

Darko
27.06.2011. @ 13:07 #73348af7

Naravno da može, čim je PCI slot znači da može.

milan
27.07.2011. @ 16:15 #091a6d2a

procitah veliku glupost 5770 ubija gts450,pa to su skoro pa iste grafe po snazi u sustini negde je bolja 5770 a negde gts 450 tako da vam dodje na isto ko voli ati nek uzme hd5770 a ko voli nVidiu gts 450!!!na full hd rezoluciji se ponasaju isto,na rezoluciji 1650x1080 bolja je ati a na rezolucijama ispod bolja je nvidia.. +:solidno i nije skupo -:jeftinija je oc verzija a bolja je bolje je hladjenje i tisa je

Stefan
01.09.2011. @ 13:35 #33e2f874

Zasto je ova graficka skuplja,mislim po cemu je bolja kad je skuplja od ove GIGABYTE GeForce GTS 450 1GB GDDR5 GV-N450OC-1GI ?? :)

milan
03.09.2011. @ 19:14 #98aa11fb

stefane jeste skuplja ali nikako nije bolja od oc verzije

Filip
07.09.2011. @ 05:42 #eb27535c

CPU i5 760, RAM 8 gb; jedino nisam uspeo Dragon age 2 sa dx 11 sve na max :) ostalo radi sjajno +:Zadovoljan -:malo bucnija

Marko
23.09.2011. @ 12:24 #3cfb605a

Kako da povezem ovu grafu u HDMI???

milan
27.09.2011. @ 19:31 #89c61604

PREKO HDMI KABLA...KUPIS KABL I LEPO JE POVEZES SA NEKIM MONITOROM ILI LCD LED TV-OM

marko
02.02.2012. @ 00:02 #2f03389a

ljudi,mozgu li s ovom grafickom da se igraju igre u rez 1920x1080 a da ne secka?..npr crysis2,mw3 itd.

filip
12.03.2013. @ 02:18 #34a6e981

U rangu 4850, mozda malo losija. Odradila je svoje +:solidno -:Bucni jeftin kuler, crkla video memorija

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan