kako se ovo cudo pokazalo u praksi dali je bolja od 5770
ne isplati se uzimati owu gradu sad ako ces bas gts 450 onda je to gainward gs gh; koji je definitiwno najbolje klokowan...ma da brzo ce owa grafa da pokaze znakowe iznemoglosti...zbog toga je i neisplatiwa sad ako ces da uzimas nowu grafu nemoj nista ispod gtx 460 768mb....
Kupio sam karticu i mogu vam reci da sam zadovoljan metro 2033 na 1440x900 High DX 11 tesalation on radi glatko ali GLATKOOOO :D
ma-loumna grafa gta 4 u 'totalu na ekranu ' ma vrh........ pukla je 5770 pre svega sa cenom +:giga-byte
isto ti je to ko 5770,negde bolja negde losija,ali uvek bolja od 5750
aj ne lupetajte 5770 je uvek bolja od ove mislim pogledajte testove,ovo je djubre naspram 5770 koja je staria 1 god a opet bolja.kazem djubre za 5770 koja pokrece sve igre na max podesavanjima u full HD rez.
Serija kartica GTS 450 je bazirana pre svega po trzistu odnosno konkurentu ATI-ju....odnosno jaca je od 5750,a slabija od 5770. Tako je i sa cenom....5770 je najskuplja,GTS 450 u sredini,a 5750 je jeftinjai....to vam je to otprilike...pozz.:))
da li ova graficka moze da radi na maticnoj pci-e x16??
Naravno da može, čim je PCI slot znači da može.
procitah veliku glupost 5770 ubija gts450,pa to su skoro pa iste grafe po snazi u sustini negde je bolja 5770 a negde gts 450 tako da vam dodje na isto ko voli ati nek uzme hd5770 a ko voli nVidiu gts 450!!!na full hd rezoluciji se ponasaju isto,na rezoluciji 1650x1080 bolja je ati a na rezolucijama ispod bolja je nvidia.. +:solidno i nije skupo -:jeftinija je oc verzija a bolja je bolje je hladjenje i tisa je
Zasto je ova graficka skuplja,mislim po cemu je bolja kad je skuplja od ove GIGABYTE GeForce GTS 450 1GB GDDR5 GV-N450OC-1GI ?? :)
stefane jeste skuplja ali nikako nije bolja od oc verzije
CPU i5 760, RAM 8 gb; jedino nisam uspeo Dragon age 2 sa dx 11 sve na max :) ostalo radi sjajno +:Zadovoljan -:malo bucnija
Kako da povezem ovu grafu u HDMI???
PREKO HDMI KABLA...KUPIS KABL I LEPO JE POVEZES SA NEKIM MONITOROM ILI LCD LED TV-OM
ljudi,mozgu li s ovom grafickom da se igraju igre u rez 1920x1080 a da ne secka?..npr crysis2,mw3 itd.
U rangu 4850, mozda malo losija. Odradila je svoje +:solidno -:Bucni jeftin kuler, crkla video memorija