Interesuje me kupovina ovog modela graficke.Da li moze neko ko je ima da ostavi neki utisak o ovom modelu?Najlepse hvala.Kakva je sto se tice klokovanja?Koliko se greje,mislim koje su joj temperature itd?
clok 2520 memorija 1792 mem. bus448 bus spid 16 sredes clok 1550 rezolucija 2560-1600 vga rezolucija 2048 1536. 3 godine garancije.ove igre koje sam odigrao u ovih 20 dana su stvarno smijesne za ovu graficku karticu. s obzirom na cijenu u sarajevu od oko 220 eura to je super. nema nekog pretjeranog grijanja.oko 68 do 70, ali ako imas vodeno hladzenje kao ja to ti dodze oko 48 do 52 zavisno od rezolucije i velicine kucista.ja je licno nisam klokovao jer nisam imao ni potrebe.evo ti primjer.star wars force unleashed je prekucan na rezoluciji 1600-1200 sa svim ukljucenim opcijama.procesor je inace bio intel 9750 quad-core.ako imas para kupuj.