logo
Fica

Gigabyte GeForce GTX 275 896MB GDDR3 GV-N275UD-896I

05.11.2009. @ 16:56   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Jel moze neko da mi kaze kako se pokazala u crysisu,crysis warhead-u gta 4 i ostalim igricama?

4 komentara

Fica
19.11.2009. @ 16:18 #4b7f61bb

Jel moze ova graficka da radi na maticnoj ploc gigabytei ga-ep45t-ud3lr???Unapred hvala

Boki
23.12.2009. @ 21:41 #68244e6e

Imam isto takvu,samo kod mene je gpu na defaultu 633mhz.Izuzetno tiha i hladna(na leru oko 45 c,za vreme igranja bilo koje igrice(na 24" monitoru FUL HD rez. - 1920 x 1080)ful detalji,SVE NA MAX. sve tecno radi bez ikakvog cimanja - temperatura iste je izmedju 62 i 66 c.PO FABRICKOJ SPECIFIKACIJI,potrebno je najmanje 550 kvalitetnih vati u napajanju;kad je na leru(tj.kad se ne igraju igrice),trosi i do 30 % manje struje nego druge u istoj klasi;kapacitet stabilnog klokovanja 10 do 30% od default vrednosti(ja sam svoju probao od 633 def. na 780 mhz(gpu) i od 2400 (def.) na 2700 mhz za memoriju,i radi stabilno na tim frekvencijama;temperatura gpu-a i do 10% niza u odnosu na konkurenciju.Znaci,klokovana stize i prestize jednu 285 gtx!A uz to je dosta jeftinija od iste!Ujedno je dosta brza od obicne 260 gtx(ima 192 sejder jedinica/576-1998 mhz),od 260 gtx core 216(ima 216 sejdera/oko600-2200 mhz),ova ima 240 sejdera/633/2400 mhz.Kad progooglate malo,saznacete da je to ustvari 285 gtx koji umesto 1 gb ima 896 mb rama (tj.dva memorijska modula manje)... Svaka preporuka! +:Odlicna karta za taj novac

user
05.12.2010. @ 12:52 #dbe8bc77

sve radi savrseno, sve cepa u full-u...!!!

milan
26.10.2012. @ 19:24 #a3557184

ja imam i imam procesor amd athlon 64 x2 dual core 4 gb rama monitor 22 inca ali igrice mi seckaju ne razumem zbog cega .

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan