da li neko zna nesto o ovoj kartici
performanse izmedju GTX 460 1GB I GTX 460 768mb
u nekim slucajevima je brza od GTX 460 768mb,u nekim sporija,u svakom slucaju ,ipak je bolje kupiti model sa 768mb nego ovaj SE model,iz prostog razloga sto 768 ima veci broj CUDA jedinica,dok je kod SE modela takt prakticno veci,jednostavnim klokovanjem modela sa 768mb dobicete jacu kartu od ove,al ipak savet je ako kupujete da uzmete GTX460 1GB OC.pozz
Jel ovo moze da tera Battlefield 3 ? :)
Može, samo za ove pare imaš GTX 560, kao i 6870 koja je bolja od obe.