Jel moze ova graficka na asus p5e ?
Jel moze ova graficka na asus p5e ?
@O - Moze,ali prvo nabavi kvalitetno napajanje od bar realnih 600 w i bar najmanje 2 gb rama. Ovo je karta za one koji su imali ili koji imaju 260 gtx pa zele nesto novije a prilicno bolje!(460/465 imaju neznatno bolje perfomanse od 260,jedina prednost je dx 11,ali imaju samo 192/256 bit magistralu,naspram 448 bitne kod 260 gtx!). +:Odlicna karta -:Trazi prostrano i dobro provetreno kuciste
Napokon prava cijena! +:cijena -:nista posebno
Da li je bolja od ati 6870?Hitno mi je! -:ne znam
Perfomnase su im identične, dok je potrošnja, buka i cena manja kod 6870.
Hvala Marko!Pozdrav! -:cijena
ja realno ocu 3 ovakve kad budem skupio kes da stavim na plocu al nemogu da nadjem odgovarajuce napajanje... Ima li preporuka (a da ima da se kupi u srbiji) +:Odlicna grafika -:Mnogo se greje
Mislim da je ovo dosta ako ne i previse CHIEFTEC Nitro BPS-1200C 1200W to ti je oko 200e ali mozes i neko od 1000w ako ti je puno para...preporucujem "CHIEFTEC" i "SILVERSTON"
Brza je od ati 6870 ne toliko da kzes da je dere u perfomance testovima, ali pre bi uzo 6870 manje se greje tisa jedino ako nemas kilmu u sobi pa leti da ti hladi inace ces prokuvas sa ovom kartom ;D Za ove u 3waz sli obavezno Cooler master 1000 pro ili jace moze i silverston a imas i nova extra napajanja sli readz iz termaltejka thoughpower odlicna napajanja napravljena samo za sli, odma da znas za to sto ti hoces trebace ti minimum 150 evrica za napajanje ako ne i vishe +:ok cena i perfonase -:uzasno se greje