dali ima neko ko je kupio karticu, kakvi su utisci lma li nekih komentara?
kvalitetna kartica +:idle 36` load 71`dobar OC potencijal
sta reci kartica vredi svaki dinar tiha i kvalitetna +:zaista tiha
Nategao sa budzet i uzeo je jer sa njom, konacno, vise nama kmpromisa kad je FSX u pitanju. Za sve ostale igre mislim da je gtx 560 ti i vise nego dovoljan,a znatno povoljniji. +:sve sto je gtx 480 trebao da bude
Da li moze na pci 16x 2.0 da radi normalno?
Naravno da može.
Hvala na odgovoru.Koju mi graficku mi preporucjete ovu ili 6970?
ovu definitivno.. +:odlicna nema potrebe za skupljim -:jos je preskupa
Koju mi preporucujete karticu : Ovu ili MSI GeForce GTX 570 1280MB GDDR5 N570GTX-M2D12D5/OC ?
sve zivo gura,do sada ni jedna igrica nije imala seca,sve do max.podeseno... +:Odlicna,svaka preporuka