logo
Stefan

Gigabyte GeForce GTX 650 1GB GDDR5 GV-N650OC-1GI

11.10.2012. @ 11:01   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Koliko bi napajanje trebalo za ovu graficku i amd phenom || X4 965?

14 komentara

Milisaw
16.10.2012. @ 18:36 #9273fe23

Mali je potrošač,ali zbog procesora uzmi neko kvalitetnije (Seasonic,Enermax,Čif...i slične...)od bar 400 W,ili ako nisi pri parama neki LC od 500 W recimo... +:Stefan

Nikola
25.01.2013. @ 16:45 #a1862499

Kakva je ova kartica u poredjenju sa radeon 7770 1gb ddr5?

dusan
30.01.2013. @ 08:02 #3c99dd84

gtx 650 je brza od hd 7770 inace u ostalome nema skoro nikakve razlike. +:nikola -:nikola

Dane
30.01.2013. @ 10:36 #7abd7afe

Ne baš, GTX 650Ti je slične jačine kao 7770, GTX 650 je slabija.

Jovan
27.02.2013. @ 15:22 #3ca628f2

Koja je bolja graficka, ova ili AMD Radeon 7850 1GB?

Marko
27.02.2013. @ 18:29 #7b629d97

7850 je dosta jača.

dejo
10.03.2013. @ 14:45 #9c370ee2

Koliko je bucna?

banana
06.11.2013. @ 00:00 #643f4148

imam ovu grafiku skoro sam je kupio , grafika ko grafika ima solidan bandwidth tmus/rops , 128 bits , texture pixels - , onda 1111Mhz to je 1.1ghz ko ne zna - i 5ghz memory clock - pokazuje u Win 7 . --- sve je to ok - samo mi nije jasno zasto daje 10 frejmova manje u igri black ops 2 na windows 7 64 - u odnosu na Budjavog radeona7770 h-h-d . nema nikakvog logickog objasnjenja a - i u aliens vs predator 2010 dok je u bf3 ista - a moram napomenuti da imam x3 amd procesor - moguce da je do toga ipak je nvidia zahtevnija malo ja mislim da bolje pashe intel core uz NVDIDU :) , a sto se tice navedenim osobinama trbea i recii predispozicijama su karte iste - zaista raazlike su minorne u brzini i jacini obejju karata. zasto je radeon 777- budjavi - pa zato sto sam imao tu karticu i testiro je - u black ops 2 takodje i - daje vise frejmova od nje 10fps + ali zato 7770 radeon secka ko lud sa senkama - a nvidia ima optimizacione opcije > u control panelu podesio sam na performance , tako da - to mi malo nije jasno al ajd. Ali u svakom slucaju radeon to nema - i ima losije znatno drajvere od Nvidia - - NVIDIA ITS MEANS TO BE PLAYED ! - sta da vam kazem - nvidia je zakon -! moja topla brattska preporuka ko nema dovoljno para za veoma jaku kartu - fenomenalna je ova karta !poz +:ok karta ,DirectX11 , 128 bit je ok ako je Hercaza velika, nvidia optimizacije drajveri itd. -:nedovoljno jaka u nekim igrama , barem 5jevra manje je cenim

ZEXY
17.01.2014. @ 00:13 #d56f27b0

LJUDI....IMAM JEDNO VEROVATNO GLUPO PITANJE ZA ONOGA KO ZNA....A TO JE....-KAKO DA POVEZEM OVU GRAFICKU, TJ, DODATNO NAPAJANJE, JER JA IMAM SAMO JEDAN 4-PIN KONEKTOR SLOBODAN...A ZA OVU KARTICU MI TREBA 6-PIN KONEKTOR.......POSTOJI LI NEKI ADAPTER DA OD 47-PIN IZVUCEM NA 2*3-PINA I DA POVEZEM SA KABLOM KOJI SAM DOBIO UZ KARTICU....?????????????? +:SAMO PITANJEE

mare
20.01.2014. @ 23:33 #8e401df4

bf4 na ultra detaljima sa a10-5800k procesorom i ovom grafickom i 8gb ram na 1600x1024 rezoluciji fps nikada ne pada ispod 25 ;)

Nesa
03.06.2014. @ 11:56 #7f6ae075

Planiram da kupim ovu graficku samo imam pitanje dali ce stati u Mid Tower-u

RazorX
15.06.2014. @ 23:33 #c3581ba8

Neso stace u mid tower ja je kupio extra kartica +:Mala cena extra performance

neca
25.06.2014. @ 18:36 #c141312e

Pozdrav svima,napisao bih samo da gospodin banana uopste nije u pravu sto se tice njegovog eseja,sto se moze videti u nedostatku strucnih argumenata i cinjenica koje nije pokazao.Kao sotfverski inzenjer bih vam preporucio da se ne vodite njegovim komentarom jer "budjavi he7770" je izvanredna karta za male pare,sta vise veoma je slicna ovoj GTX-650,slozio bih se samo da je ona brza od hd7770,mada se po drugim nijansama hd 7770 cak vise istice,a ta 7-ma serija je inace jedna od najboljih koje radeon ima da ponudi.Tako da u pitanju je samo ukus i nista vise,na stranu stereotipi da je svaka nvdia bolja od amd-ovih proizvoda. -:banana

Gamer
26.02.2015. @ 14:50 #953daa54

da li mogu igrati bf4,crysis 3,cod advanced warfare i gta 5 kad izadje na ovoj grafickoj +:Je li dobra -:Je li losa

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan